Ny branche: Udlejning og leasing af andet materiel, udstyr og andre materielle aktiver, bortset fra til events
Gutfeel ApS
Tidligere branche: Udlejning og leasing af andet materiel, udstyr og andre materielle aktiver i.a.n. Mathias de Melo Lundegaard er medlem af direktionen.
Gutfeel ApS stiftes i branchen udlejning og leasing af andet materiel, udstyr og andre materielle aktiver i.a.n. Mathias de Melo Lundegaard er medlem af direktionen.
Tidligere branche: Anden finansiel formidling undtagen forsikring og pensionsforsikring, i.a.n. Mathias de Melo Lundegaard er adm. direktør i virksomheden.
Gutfeel Production ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2021 til 31. december 2021. Mathias de Melo Lundegaard er adm. direktør i virksomheden.