Die Kleine Bierstube ApS
CVR · 41074671 · Reklamebeskyttet

Die Kleine Bierstube ApS

CVR · 41074671 · Reklamebeskyttet
2020
Stiftet
3
Ansatte
8
Nyheder
JUL 2025–JUN 2026
Likviditetsgrad
86%
Svag
Afkastningsgrad
18%
Meget god
Soliditetsgrad
54%
Meget god
Nøgletal
2026
2025
2024
2023
2022
Likviditetsgrad86%52%44%15%128%
Afkastningsgrad18%30%21%7%19%
Soliditetsgrad54%37%23%12%22%
Beløb i DKK 1.000
Bruttofortjeneste
2.000
1.500
1.000
500
0
2022
2023
2024
2025
2026
Beløb i DKK 1.000
Årets resultat
400
300
200
100
0
2022
2023
2024
2025
2026
Beløb i DKK 1.000
Resultatopgørelse
2026
2025
2024
2023
2022
Omsætning-----
Bruttofortjeneste1.8251.9951.884252127
Primært resultat249474395112108
Finansielle poster netto-28-30-38-5-1
Resultat før skat221444307102107
Årets resultat1733462397983
Beløb i DKK 1.000
Aktiver i alt
2.000
1.500
1.000
500
0
2022
2023
2024
2025
2026
Beløb i DKK 1.000
Egenkapital
800
600
400
200
0
2022
2023
2024
2025
2026
Beløb i DKK 1.000
Aktiver
2026
2025
2024
2023
2022
Immaterielle anlægsaktiver6868571.0291.200-
Materielle anlægsaktiver140160180200-
Finansielle anlægsaktiver74747474-
Anlægsaktiver i alt9001.0921.2831.474-
Omsætningsaktiver514483621213566
Aktiver i alt1.4151.5751.9041.688566
Beløb i DKK 1.000
Passiver
2026
2025
2024
2023
2022
Egenkapital761588442203124
Langfristet gæld-----
Kortfristet gæld5999321.4091.462442
Passiver i alt1.4151.5751.9041.688566
Regnskabsperiode
2026
2025
2024
2023
2022
Startdato01-07-202501-07-202401-07-202301-07-202201-07-2021
Slutdato30-06-202630-06-202530-06-202430-06-202330-06-2022
Paqle ApS
Midtager 29
2605 Brøndby
CVR 36710306
© Paqle ApS