Henrik Hansen
Go Camping ApS

Henrik Hansen

Go Camping ApS
1
Roller
2
Nyheder
Balance
Roller
410.589
Direktør, ejer
Relationer
2 fælles virksomheder
2018
AKKA SERVICE ApS
2013 - 2018
2013 - 2017
1 fælles virksomhed
2024 - 2025
1 fælles virksomhed
2024 - 2025
Kort fortalt
Henrik Hansen har været i direktionen for Go Camping ApS siden 2025.
Erhvervskarriere
2025-nu · Direktør
Go Camping ApS
2024-2025 · Direktør
nrgyzed ApS
2016-2018 · Direktør
Løjer ApS
2017-2018 · Direktør
Østjysk Data ApS
2014-2016 · Direktør
GO HOSTING ApS
2013-2015 · Direktør
HADERSLEV DATA ApS
Tillidshverv
2013-2014 · Bestyrelsesmedlem
HADERSLEV DATA ApS
Ejerforhold
Henrik Hansen
Paqle
Paqle data
Paqle kan vise nyheder om personer og virksomheder direkte i dit CRM-system.
Nyheder
20. maj
hsac
Overskud på DKK 45.608
Go Camping ApS
Go Camping ApS offentliggør regnskabet for perioden 3. marts 2025 til 31. december 2025. Henrik Hansen er medlem af direktionen.
Se mere
28. november 2025
eit nam
Henrik Hansen forlader direktionen
nrgyzed ApS
Henrik Hansen forlader direktionen for nrgyzed ApS efter en periode på 1 år.
Se mere
21. maj 2025
esuoh
Adresseændring
Go Camping ApS
Go Camping ApS flytter til ny adresse i Kolding. Henrik Hansen er medlem af direktionen.
Se mere
13. maj 2025
hsac
Underskud på DKK 56.294
nrgyzed ApS
nrgyzed ApS offentliggør regnskabet for perioden 30. maj 2024 til 31. december 2024. Henrik Hansen er medlem af direktionen.
Se mere
3. marts 2025
esuoh
Stiftelse
Go Camping ApS
Go Camping ApS stiftes i branchen computerprogrammering. Henrik Hansen er medlem af direktionen.
Se mere
1. januar 2025
paws
Ny branche: Levering af andre serviceydelser i forbindelse med kunstnerisk skaben og scenekunst i.a.n.
nrgyzed ApS
Tidligere branche: Hjælpeaktiviteter i forbindelse med scenekunst. Henrik Hansen er medlem af direktionen.
Se mere
30. maj 2024
esuoh
Stiftelse
nrgyzed ApS
nrgyzed ApS stiftes i branchen hjælpeaktiviteter i forbindelse med scenekunst. Henrik Hansen er medlem af direktionen.
Se mere
2. juli 2018
eit nam
Henrik Hansen forlader direktionen
Go Hosting 2016 ApS
Henrik Hansen forlader direktionen for Go Hosting 2016 ApS efter en periode på 2 år.
Se mere
19. juni 2018
hsac
Underskud på DKK 1.246
Go Hosting 2016 ApS
Go Hosting 2016 ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2017 til 31. december 2017. Henrik Hansen er medlem af direktionen.
Se mere
8. marts 2018
eit nam
Rikke Agger Madsen træder ind i direktionen
Østjysk Data ApS
Rikke Agger Madsen erstatter Henrik Hansen i direktionen for Østjysk Data ApS efter en periode på 5 måneder.
Se mere
2. oktober 2017
eit nam
Henrik Hansen træder ind i direktionen
Østjysk Data ApS
Henrik Hansen erstatter Marianne Nørremark Gram-Nielsen i direktionen for Østjysk Data ApS efter en periode på 3 måneder.
Se mere
30. juni 2017
hsac
Underskud på DKK 55.144
Go Hosting 2016 ApS
Go Hosting 2016 ApS offentliggør regnskabet for perioden 25. maj 2016 til 31. december 2016. Henrik Hansen er medlem af direktionen.
Se mere
11. august 2016
eit nam
Henrik Hansen forlader direktionen
GO HOSTING ApS
Henrik Hansen forlader direktionen for GO HOSTING ApS efter en periode på 2 år.
Se mere
2. juni 2016
esuoh
Adresseændring
Go Hosting 2016 ApS
Go Hosting 2016 ApS flytter fra København K til Kolding. Henrik Hansen er medlem af direktionen.
Se mere
1. juni 2016
eit nam
Henrik Hansen træder ind i direktionen
Go Hosting 2016 ApS
Henrik Hansen træder ind i direktionen for Go Hosting 2016 ApS.
Se mere
1. juni 2016
esuoh
Adresseændring
GO HOSTING ApS
GO HOSTING ApS flytter til ny adresse i Kolding. Henrik Hansen er medlem af direktionen.
Se mere
1. juni 2016
paws
Ny branche: Konsulentbistand vedrørende informationsteknologi
Go Hosting 2016 ApS
Tidligere branche: Uoplyst. Henrik Hansen er medlem af direktionen.
Se mere
1. juni 2016
seciffo
Nyt navn: Go Hosting 2016 ApS
ApS STAKE nr. 5305
ApS STAKE nr. 5305 skifter navn til Go Hosting 2016 ApS. Henrik Hansen er medlem af direktionen.
Se mere
4. september 2015
eit nam
Henrik Hansen forlader direktionen
HADERSLEV DATA ApS
Henrik Hansen forlader direktionen for HADERSLEV DATA ApS efter en periode på 2 år.
Se mere

Find det rette IT-system til din virksomhed

Få overblik over IT-leverandører, funktioner og priser – alt samlet ét sted med screenshots.

Gå på opdagelse
Paqle ApS
Midtager 29
2605 Brøndby
CVR 36710306
© Paqle ApS