Henrik Malling Pihlkjær
Artverks ApS

Henrik Malling Pihlkjær

Artverks ApS
3
Roller
Balance
Roller
16.436
Direktør, ejer
6.471
Adm. direktør
Adm. direktør
Relationer
2020 - 2024
Visma Dinero ApS
2002 - 2025
DISTRIBUTION SERVICES A/S
2023 - 2024
Falkner Holding ApS
2019 - 2024
2020 - 2023
Se alle 31
Kort fortalt
Henrik Malling Pihlkjær har været administrerende direktør i Artverks72 ApS siden 2022 og er desuden direktør i Indspark ApS.
Erhvervskarriere
2022-nu · Direktør
HMP Holding ApS
2022-nu · Adm. direktør
Artverks72 ApS
2025-nu · Adm. direktør
Indspark ApS
2025-2025 · Adm. direktør
Amalo ApS
2018-2019 · Adm. direktør
POSTNORD STRÅLFORS A/S
2002-2006 · Adm. direktør
MILJØTEST ApS
Tillidshverv
2020-2024 · Bestyrelsesmedlem
e-Boks Group A/S
2023-2024 · Bestyrelsesmedlem
Nordic Infrastructure A/S
2019-2021 · Bestyrelsesmedlem
e-Boks Nordic A/S
2002-2006 · Bestyrelsesmedlem
MILJØTEST ApS
Ejerforhold
Henrik Malling Pihlkjær
Paqle
Paqle data
Paqle kan vise nyheder om personer og virksomheder direkte i dit CRM-system.
Nyheder
29. april
hsac
Underskud på DKK 22.043
Artverks72 ApS
Artverks72 ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2025 til 31. december 2025. Henrik Malling Pihlkjær er adm. direktør i virksomheden.
Se mere
29. april
hsac
Underskud på DKK 20.763
HMP Holding ApS
HMP Holding ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2025 til 31. december 2025. Henrik Malling Pihlkjær er medlem af direktionen.
Se mere
20. november 2025
paws
Ny branche: Virksomhedsrådgivning og anden ledelsesrådgivning
Artverks72 ApS
Tidligere branche: Detailhandel med blomster og planter. Henrik Malling Pihlkjær er adm. direktør i virksomheden.
Se mere
6. september 2025
paws
Ny branche: Anden udgivelse af software
Indspark ApS
Tidligere branche: Undervisning inden for sport og fritid. Henrik Malling Pihlkjær er adm. direktør i virksomheden.
Se mere
5. september 2025
esuoh
Stiftelse
Indspark ApS
Indspark ApS stiftes i branchen undervisning inden for sport og fritid. Henrik Malling Pihlkjær er adm. direktør i virksomheden.
Se mere
1. september 2025
eit nam
Rasmus Høtoft bliver adm. direktør
Amalo ApS
Rasmus Høtoft erstatter Henrik Malling Pihlkjær som adm. direktør i Amalo ApS.
Se mere
17. juli 2025
eit nam
Henrik Malling Pihlkjær bliver adm. direktør
Amalo ApS
Henrik Malling Pihlkjær bliver adm. direktør i Amalo ApS.
Se mere
19. marts 2025
hsac
Underskud på DKK 65.888
HMP Holding ApS
HMP Holding ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2024 til 31. december 2024. Henrik Malling Pihlkjær er medlem af direktionen.
Se mere
19. marts 2025
hsac
Underskud på DKK 27.530
Artverks72 ApS
Artverks72 ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2024 til 31. december 2024. Henrik Malling Pihlkjær er adm. direktør i virksomheden.
Se mere
7. marts 2025
seciffo
Nyt navn: Artverks72 ApS
Artverks ApS
Artverks ApS skifter navn til Artverks72 ApS. Henrik Malling Pihlkjær er adm. direktør i virksomheden.
Se mere
1. januar 2025
paws
Ny branche: Detailhandel med blomster og planter
Artverks ApS
Tidligere branche: Detailhandel med andre varer i.a.n. via internet. Henrik Malling Pihlkjær er adm. direktør i virksomheden.
Se mere
24. maj 2024
hserfer
Nikolaj Grundtvig Ahrenkiel træder ind i bestyrelsen
e-Boks Group A/S
Nikolaj Grundtvig Ahrenkiel erstatter Henrik Malling Pihlkjær i bestyrelsen for e-Boks Group A/S efter en periode på 3 år.
Se mere
18. maj 2024
hserfer
Troels Rønde Veise træder ind i bestyrelsen
Nordic Infrastructure A/S
Troels Rønde Veise erstatter Henrik Malling Pihlkjær i bestyrelsen for Nordic Infrastructure A/S efter en periode på 7 måneder.
Se mere
18. april 2024
hsac
Underskud på DKK 9.427
HMP Holding ApS
HMP Holding ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2023 til 31. december 2023. Henrik Malling Pihlkjær er medlem af direktionen.
Se mere
17. april 2024
hsac
Underskud på DKK 21.631
Artverks ApS
Artverks ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2023 til 31. december 2023. Henrik Malling Pihlkjær er adm. direktør i virksomheden.
Se mere
22. marts 2024
hsac
Overskud på DKK 13 mio.
e-Boks Group A/S
e-Boks Group A/S offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2023 til 31. december 2023. Henrik Malling Pihlkjær er medlem af bestyrelsen.
Se mere
27. december 2023
eit nam
Kasper Boutrup Christensen bliver adm. direktør
Nordic Infrastructure A/S
Kasper Boutrup Christensen erstatter Helle Nielsen som adm. direktør i Nordic Infrastructure A/S. Henrik Malling Pihlkjær er medlem af bestyrelsen.
Se mere
13. oktober 2023
hserfer
Henrik Malling Pihlkjær træder ind i bestyrelsen
Nordic Infrastructure A/S
Henrik Malling Pihlkjær træder ind i bestyrelsen for Nordic Infrastructure A/S.
Se mere
9. juni 2023
hserfer
Udskiftning i bestyrelsen
e-Boks Group A/S
4 ændringer i bestyrelsen for e-Boks Group A/S. Henrik Malling Pihlkjær er fortsat medlem af bestyrelsen.
Se mere
24. april 2023
hsac
Overskud på DKK 11 mio.
e-Boks Group A/S
e-Boks Group A/S offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2022 til 31. december 2022. Henrik Malling Pihlkjær er medlem af bestyrelsen.
Se mere

Find det rette IT-system til din virksomhed

Få overblik over IT-leverandører, funktioner og priser – alt samlet ét sted med screenshots.

Gå på opdagelse
Paqle ApS
Midtager 29
2605 Brøndby
CVR 36710306
© Paqle ApS