Pernille Seidler Wenzzel

Pernille Seidler Wenzzel

1
Roller
Balance
Roller
2,0 mio
Ejer
Relationer
1 fælles virksomhed
2006 - 2010
Erhvervskarriere
2006-2010 · Direktør
PERNILLE WENZZEL HOLDING ApS
2006-2010 · Direktør
SUPERSPAR RÅGELEJE ApS
Ejerforhold
Pernille Seidler Wenzzel
Paqle
Paqle data
Paqle kan vise nyheder om personer og virksomheder direkte i dit CRM-system.
Nyheder
17. september 2010
eit nam
Pernille Seidler Wenzzel forlader direktionen
PERNILLE WENZZEL HOLDING ApS
Pernille Seidler Wenzzel forlader direktionen for PERNILLE WENZZEL HOLDING ApS efter en periode på 5 år.
Se mere
17. september 2010
eit nam
Pernille Seidler Wenzzel forlader direktionen
SUPERSPAR RÅGELEJE ApS
Pernille Seidler Wenzzel forlader direktionen for SUPERSPAR RÅGELEJE ApS efter en periode på 5 år.
Se mere
12. august 2010
nwod enil trahc
Ny status: UNDER TVANGSOPLØSNING
SUPERSPAR RÅGELEJE ApS
Tidligere status: Normal. Pernille Seidler Wenzzel er medlem af direktionen.
Se mere
12. august 2010
nwod enil trahc
Ny status: UNDER TVANGSOPLØSNING
PERNILLE WENZZEL HOLDING ApS
Tidligere status: Normal. Pernille Seidler Wenzzel er medlem af direktionen.
Se mere
19. april 2010
esuoh
Adresseændring
SUPERSPAR RÅGELEJE ApS
SUPERSPAR RÅGELEJE ApS flytter fra Vejby til Græsted. Pernille Seidler Wenzzel er medlem af direktionen.
Se mere
12. november 2009
esuoh
Adresseændring
PERNILLE WENZZEL HOLDING ApS
PERNILLE WENZZEL HOLDING ApS flytter til ny adresse i Vejby. Pernille Seidler Wenzzel er medlem af direktionen.
Se mere
15. juni 2009
hsac
Regnskab for 2008 offentliggjort
PERNILLE WENZZEL HOLDING ApS
PERNILLE WENZZEL HOLDING ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2008 til 31. december 2008. Pernille Seidler Wenzzel er medlem af direktionen.
Se mere
15. juni 2009
hsac
Regnskab for 2008 offentliggjort
SUPERSPAR RÅGELEJE ApS
SUPERSPAR RÅGELEJE ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2008 til 31. december 2008. Pernille Seidler Wenzzel er medlem af direktionen.
Se mere
27. juni 2008
hsac
Regnskab for 2007 offentliggjort
PERNILLE WENZZEL HOLDING ApS
PERNILLE WENZZEL HOLDING ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2007 til 31. december 2007. Pernille Seidler Wenzzel er medlem af direktionen.
Se mere
27. juni 2008
hsac
Regnskab for 2007 offentliggjort
SUPERSPAR RÅGELEJE ApS
SUPERSPAR RÅGELEJE ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2007 til 31. december 2007. Pernille Seidler Wenzzel er medlem af direktionen.
Se mere
1. januar 2008
paws
Ny branche: Købmænd og døgnkiosker
SUPERSPAR RÅGELEJE ApS
Tidligere branche: Kolonialhandel. Pernille Seidler Wenzzel er medlem af direktionen.
Se mere
15. november 2007
esuoh
Adresseændring
PERNILLE WENZZEL HOLDING ApS
PERNILLE WENZZEL HOLDING ApS flytter fra Gilleleje til Vejby. Pernille Seidler Wenzzel er medlem af direktionen.
Se mere
29. juni 2007
hsac
Regnskab for 2006 offentliggjort
SUPERSPAR RÅGELEJE ApS
SUPERSPAR RÅGELEJE ApS offentliggør regnskabet for perioden 18. januar 2006 til 31. december 2006. Pernille Seidler Wenzzel er medlem af direktionen.
Se mere
29. juni 2007
hsac
Regnskab for 2006 offentliggjort
PERNILLE WENZZEL HOLDING ApS
PERNILLE WENZZEL HOLDING ApS offentliggør regnskabet for perioden 18. januar 2006 til 31. december 2006. Pernille Seidler Wenzzel er medlem af direktionen.
Se mere
27. februar 2006
paws
Ny branche: Kolonialhandel
SUPERSPAR RÅGELEJE ApS
Tidligere branche: Uoplyst. Pernille Seidler Wenzzel er medlem af direktionen.
Se mere
18. januar 2006
esuoh
Stiftelse
SUPERSPAR RÅGELEJE ApS
SUPERSPAR RÅGELEJE ApS stiftes i branchen uoplyst. Pernille Seidler Wenzzel er medlem af direktionen.
Se mere
18. januar 2006
esuoh
Stiftelse
PERNILLE WENZZEL HOLDING ApS
PERNILLE WENZZEL HOLDING ApS stiftes i branchen uoplyst. Pernille Seidler Wenzzel er medlem af direktionen.
Se mere

Find det rette IT-system til din virksomhed

Få overblik over IT-leverandører, funktioner og priser – alt samlet ét sted med screenshots.

Gå på opdagelse
Paqle ApS
Midtager 29
2605 Brøndby
CVR 36710306
© Paqle ApS