Sun Station Glostrup ApS
CVR · 30734173 · Reklamebeskyttet

Sun Station Glostrup ApS

CVR · 30734173 · Reklamebeskyttet
2007
Stiftet
JAN 2025–DEC 2025
Likviditetsgrad
61%
Svag
Afkastningsgrad
-6%
Ikke tilfredsstillende
Soliditetsgrad
2%
Ikke tilfredsstillende
Nøgletal
2025
2024
2023
2022
2021
Likviditetsgrad61%47%41%23%817%
Afkastningsgrad-6%-12%-13%-21%17%
Soliditetsgrad2%7%13%-7%90%
Beløb i DKK 1.000
Bruttofortjeneste
200
100
0
-100
-200
-300
2021
2022
2023
2024
2025
Beløb i DKK 1.000
Årets resultat
50
0
-50
-100
-150
-200
-250
2021
2022
2023
2024
2025
Beløb i DKK 1.000
Resultatopgørelse
2025
2024
2023
2022
2021
Omsætning-----
Bruttofortjeneste1134213-22237
Primært resultat-68-139-167-27637
Finansielle poster netto014000
Resultat før skat-67-125-167-27637
Årets resultat-53-95-131-21529
Beløb i DKK 1.000
Aktiver i alt
1.500
1.000
500
0
2021
2022
2023
2024
2025
Beløb i DKK 1.000
Egenkapital
200
150
100
50
0
-50
-100
2021
2022
2023
2024
2025
Beløb i DKK 1.000
Aktiver
2025
2024
2023
2022
2021
Immaterielle anlægsaktiver8497109122-
Materielle anlægsaktiver286455623791-
Finansielle anlægsaktiver10210210210132
Anlægsaktiver i alt4736548351.01432
Omsætningsaktiver696491467323188
Aktiver i alt1.1691.1451.3021.338220
Beløb i DKK 1.000
Passiver
2025
2024
2023
2022
2021
Egenkapital2476171-88197
Langfristet gæld-----
Kortfristet gæld1.1401.0481.1311.42623
Passiver i alt1.1691.1451.3021.338220
Regnskabsperiode
2025
2024
2023
2022
2021
Startdato01-01-202501-01-202401-01-202301-07-202101-07-2020
Slutdato31-12-202531-12-202431-12-202331-12-202230-06-2021
Paqle ApS
Midtager 29
2605 Brøndby
CVR 36710306
© Paqle ApS