Tom Holm Krause
Krause ApS

Tom Holm Krause

Krause ApS
1
Roller
2
Nyheder
Balance
Roller
6,8 mio
Direktør, ejer
Relationer
1 fælles virksomhed
2021 - 2022
Kort fortalt
Tom Holm Krause har været i direktionen for Krause ApS siden 2021.
Erhvervskarriere
2021-nu · Direktør
Krause ApS
Ejerforhold
Tom Holm Krause
Paqle
Paqle data
Paqle kan vise nyheder om personer og virksomheder direkte i dit CRM-system.
Nyheder
25. marts
hsac
Overskud på DKK 155.140
Krause ApS
Krause ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. oktober 2024 til 30. september 2025. Tom Holm Krause er medlem af direktionen.
Se mere
18. marts 2025
hsac
Overskud på DKK 605.060
Krause ApS
Krause ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. oktober 2023 til 30. september 2024. Tom Holm Krause er medlem af direktionen.
Se mere
1. januar 2025
paws
Ny branche: Investering for egen regning
Krause ApS
Tidligere branche: Investeringsselskaber. Tom Holm Krause er medlem af direktionen.
Se mere
25. marts 2024
hsac
Overskud på DKK 586.737
Krause ApS
Krause ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. oktober 2022 til 30. september 2023. Tom Holm Krause er medlem af direktionen.
Se mere
21. marts 2023
hsac
Overskud på DKK 247.382
Krause ApS
Krause ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. oktober 2021 til 30. september 2022. Tom Holm Krause er medlem af direktionen.
Se mere
27. juni 2022
eit nam
Sannah Catherina Horn Krause forlader direktionen
Krause ApS
Sannah Catherina Horn Krause forlader direktionen for Krause ApS efter en periode på 20 år. Tom Holm Krause er medlem af direktionen.
Se mere
31. marts 2022
esuoh
Adresseændring
Krause ApS
Krause ApS flytter til ny adresse på Frederiksberg. Tom Holm Krause er medlem af direktionen.
Se mere
18. februar 2022
paws
Ny branche: Investeringsselskaber
Krause ApS
Tidligere branche: Bogføring og revision: skatterådgivning. Tom Holm Krause er medlem af direktionen.
Se mere
18. februar 2022
seciffo
Nyt navn: Krause ApS
SANNAH KRAUSE - REGISTRERET REVISOR ApS
SANNAH KRAUSE - REGISTRERET REVISOR ApS skifter navn til Krause ApS. Tom Holm Krause er medlem af direktionen.
Se mere
10. januar 2022
hsac
Overskud på DKK 1,1 mio.
SANNAH KRAUSE - REGISTRERET REVISOR ApS
SANNAH KRAUSE - REGISTRERET REVISOR ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. oktober 2020 til 30. september 2021. Tom Holm Krause er medlem af direktionen.
Se mere
3. september 2021
eit nam
Tom Holm Krause træder ind i direktionen
SANNAH KRAUSE - REGISTRERET REVISOR ApS
Tom Holm Krause træder ind i direktionen for SANNAH KRAUSE - REGISTRERET REVISOR ApS.
Se mere

Find det rette IT-system til din virksomhed

Få overblik over IT-leverandører, funktioner og priser – alt samlet ét sted med screenshots.

Gå på opdagelse
Paqle ApS
Midtager 29
2605 Brøndby
CVR 36710306
© Paqle ApS