AES AUSTIN ApS
OPLØST EFTER ERKLÆRING
CVR · 10052920

AES AUSTIN ApS
OPLØST EFTER ERKLÆRING

CVR · 10052920
2000
Stiftet
Kort fortalt
AES AUSTIN ApS blev etableret i 2000.
Paqle
Paqle data
Paqle kan vise nyheder om personer og virksomheder direkte i dit CRM-system.
Nyheder
5. maj 2007
hserfer
Flere forlader bestyrelsen
AES AUSTIN ApS
2 medlemmer forlader bestyrelsen for AES AUSTIN ApS.
Forlader efter en periode på 2 år
Forlader efter en periode på 3 år
5. maj 2007
eit nam
Jochem van Rijn forlader direktionen
AES AUSTIN ApS
Jochem van Rijn forlader direktionen for AES AUSTIN ApS efter en periode på 3 år.
5. maj 2007
nwod enil trahc
Ny status: OPLØST EFTER ERKLÆRING
AES AUSTIN ApS
Tidligere status: Normal.
13. juli 2006
hsac
Regnskab for 2005 offentliggjort
AES AUSTIN ApS
AES AUSTIN ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2005 til 31. december 2005.
Nøgletal
Beløb i 1.00020052004
Bruttofortjeneste––
Årets resultat––
Aktiver i alt––
Egenkapital––
1. juli 2006
hserfer
Paul Christiaan Edwin van Witteveen forlader bestyrelsen
AES AUSTIN ApS
Paul Christiaan Edwin van Witteveen forlader bestyrelsen for AES AUSTIN ApS efter en periode på 3 år.
21. juli 2005
hsac
Regnskab for 2004 offentliggjort
AES AUSTIN ApS
AES AUSTIN ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2004 til 31. december 2004.
Nøgletal
Beløb i 1.00020042003
Bruttofortjeneste––
Årets resultat––
Aktiver i alt––
Egenkapital––
28. februar 2005
hserfer
Evgenia Rodionova bliver ny bestyrelsesformand
AES AUSTIN ApS
Evgenia Rodionova erstatter Mark Richard Barnett som bestyrelsesformand hos AES AUSTIN ApS efter en periode på 1 år.
12. juni 2004
hsac
Regnskab for 2003 offentliggjort
AES AUSTIN ApS
AES AUSTIN ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2003 til 31. december 2003.
Nøgletal
Beløb i 1.00020032002
Bruttofortjeneste––
Årets resultat––
Aktiver i alt––
Egenkapital––
9. februar 2004
hserfer
Udskiftning i bestyrelsen
AES AUSTIN ApS
3 ændringer i bestyrelsen for AES AUSTIN ApS.
Tiltræder bestyrelsen
Bestyrelsesmedlem
Forlader bestyrelsen
Forlader efter en periode på 2 år
Forlader efter en periode på 3 år
8. august 2003
hsac
Regnskab for 2002 offentliggjort
AES AUSTIN ApS
AES AUSTIN ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2002 til 31. december 2002.
Nøgletal
Beløb i 1.00020022001
Bruttofortjeneste––
Årets resultat––
Aktiver i alt––
Egenkapital––
19. september 2002
hsac
Regnskab for 2001 offentliggjort
AES AUSTIN ApS
AES AUSTIN ApS offentliggør regnskabet for perioden 15. november 2000 til 31. december 2001.
Nøgletal
Beløb i 1.0002001
Bruttofortjeneste–
Årets resultat–
Aktiver i alt–
Egenkapital–
19. januar 2001
esuoh
Adresseændring
AES AUSTIN ApS
AES AUSTIN ApS flytter til ny adresse i København K.
Ny adresse
Holbergsgade 14, 2. tv.
1057 København K
11. december 2000
hserfer
Edwald Corrie Herman Segers træder ind i bestyrelsen
AES AUSTIN ApS
Edwald Corrie Herman Segers træder ind i bestyrelsen for AES AUSTIN ApS.
4. december 2000
eit nam
Steen Henning Halmind træder ind i direktionen
AES AUSTIN ApS
Steen Henning Halmind træder ind i direktionen for AES AUSTIN ApS.
4. december 2000
seciffo
Nyt navn: AES AUSTIN ApS
ApS KBUS 38 NR. 4103
ApS KBUS 38 NR. 4103 skifter navn til AES AUSTIN ApS.

Find det rette IT-system til din virksomhed

Få overblik over IT-leverandører, funktioner og priser – alt samlet ét sted med screenshots.

Gå på opdagelse
Paqle ApS
Midtager 29
2605 Brøndby
CVR 36710306
© Paqle ApS