Bilal Büyükyorulmaz
Kemal ApS

Bilal Büyükyorulmaz

Kemal ApS
1
Roller
Balance
Roller
203.986
Direktør, ejer
Relationer
Hugo Donners Holding ApS
2019 - 2020
2 fælles virksomheder
2019 - 2020
Mirac Taxi ApS
2021
1 fælles virksomhed
2020
1 fælles virksomhed
2019
Kort fortalt
Bilal Büyükyorulmaz har været i direktionen for Kemal ApS siden 2020.
Erhvervskarriere
2020-nu · Direktør
Kemal ApS
2020-2021 · Direktør
Mirac Taxi ApS
2019-2020 · Adm. direktør
Ahmed 1 ApS
2018-2019 · Direktør
BB Auto IVS
2019-2019 · Direktør
Ahmed 1 ApS
Ejerforhold
Bilal Büyükyorulmaz
Paqle
Paqle data
Paqle kan vise nyheder om personer og virksomheder direkte i dit CRM-system.
Nyheder
27. juni
hsac
Underskud på DKK 19.404
Kemal ApS
Kemal ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2025 til 31. december 2025. Bilal Büyükyorulmaz er medlem af direktionen.
Se mere
27. juni 2025
hsac
Overskud på DKK 22.353
Kemal ApS
Kemal ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2024 til 31. december 2024. Bilal Büyükyorulmaz er medlem af direktionen.
Se mere
28. marts 2025
esuoh
Adresseændring
Kemal ApS
Kemal ApS flytter til ny adresse i Brønshøj. Bilal Büyükyorulmaz er medlem af direktionen.
Se mere
1. januar 2025
paws
Ny branche: Passagertransport på bestilling i køretøj med chauffør
Kemal ApS
Tidligere branche: Taxikørsel. Bilal Büyükyorulmaz er medlem af direktionen.
Se mere
20. juni 2024
hsac
Overskud på DKK 76.168
Kemal ApS
Kemal ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2023 til 31. december 2023. Bilal Büyükyorulmaz er medlem af direktionen.
Se mere
28. juni 2023
hsac
Overskud på DKK 121.601
Kemal ApS
Kemal ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2022 til 31. december 2022. Bilal Büyükyorulmaz er medlem af direktionen.
Se mere
12. maj 2022
hsac
Overskud på DKK 6.672
Kemal ApS
Kemal ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2021 til 31. december 2021. Bilal Büyükyorulmaz er medlem af direktionen.
Se mere
18. juni 2021
hsac
Overskud på DKK 8.454
Kemal ApS
Kemal ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2020 til 31. december 2020. Bilal Büyükyorulmaz er medlem af direktionen.
Se mere
1. februar 2021
eit nam
Bilal Büyükyorulmaz forlader direktionen
Mirac Taxi ApS
Bilal Büyükyorulmaz forlader direktionen for Mirac Taxi ApS efter en periode på 3 måneder.
Se mere
10. januar 2021
esuoh
Adresseændring
Mirac Taxi ApS
Mirac Taxi ApS flytter fra København NV til Brønshøj. Bilal Büyükyorulmaz er medlem af direktionen.
Se mere
1. november 2020
eit nam
Bilal Büyükyorulmaz træder ind i direktionen
Mirac Taxi ApS
Bilal Büyükyorulmaz træder ind i direktionen for Mirac Taxi ApS.
Se mere
1. november 2020
seciffo
Nyt navn: Mirac Taxi ApS
Ahmed 2 ApS
Ahmed 2 ApS skifter navn til Mirac Taxi ApS. Bilal Büyükyorulmaz er medlem af direktionen.
Se mere
1. september 2020
hsac
Overskud på DKK 0
Kemal ApS
Kemal ApS offentliggør regnskabet for perioden 21. januar 2019 til 31. december 2019. Bilal Büyükyorulmaz er medlem af direktionen.
Se mere
25. maj 2020
seciffo
Ny selskabsform: Anpartsselskab
Kemal ApS
Kemal IVS ændrer selskabsform og skifter i den forbindelse navn til Kemal ApS. Bilal Büyükyorulmaz er medlem af direktionen.
Se mere
1. maj 2020
eit nam
Mohammad Sirfaraz Fiaz bliver adm. direktør
Ahmed 1 ApS
Mohammad Sirfaraz Fiaz erstatter Bilal Büyükyorulmaz som adm. direktør i Ahmed 1 ApS.
Se mere
27. april 2020
eit nam
Bent Hugo Kohl Donner stopper som adm. direktør
Kemal IVS
Bent Hugo Kohl Donner stopper som adm. direktør i Kemal IVS. Bilal Büyükyorulmaz er fortsat medlem af direktionen.
Se mere
27. april 2020
eit nam
Bilal Büyükyorulmaz træder ind i direktionen
Kemal IVS
Bilal Büyükyorulmaz træder ind i direktionen for Kemal IVS.
Se mere
27. april 2020
esuoh
Adresseændring
Kemal IVS
Kemal IVS flytter fra Vanløse til Brønshøj. Bilal Büyükyorulmaz er medlem af direktionen.
Se mere
27. april 2020
seciffo
Nyt navn: Kemal IVS
City 93 IVS
City 93 IVS skifter navn til Kemal IVS. Bilal Büyükyorulmaz er medlem af direktionen.
Se mere
30. september 2019
eit nam
Bilal Büyükyorulmaz forlader direktionen
BB Auto IVS
Bilal Büyükyorulmaz forlader direktionen for BB Auto IVS efter en periode på 12 måneder.
Se mere

Find det rette IT-system til din virksomhed

Få overblik over IT-leverandører, funktioner og priser – alt samlet ét sted med screenshots.

Gå på opdagelse
Paqle ApS
Midtager 29
2605 Brøndby
CVR 36710306
© Paqle ApS