By Hincheldey Aps
CVR · 39540967 · Reklamebeskyttet

By Hincheldey Aps

CVR · 39540967 · Reklamebeskyttet
2018
Stiftet
1
Ansatte
2
Nyheder
JUL 2025–JUN 2026
Likviditetsgrad
365%
Meget god
Afkastningsgrad
-161%
Ikke tilfredsstillende
Soliditetsgrad
-265%
Ikke tilfredsstillende
Nøgletal
2026
2025
2024
2023
2022
Likviditetsgrad365%159%175%62%51%
Afkastningsgrad-161%-119%-72%-54%-26%
Soliditetsgrad-265%-48%43%44%39%
Beløb i DKK 1.000
Bruttofortjeneste
250
200
150
100
50
0
-50
2022
2023
2024
2025
2026
Beløb i DKK 1.000
Årets resultat
0
-100
-200
-300
-400
-500
2022
2023
2024
2025
2026
Beløb i DKK 1.000
Resultatopgørelse
2026
2025
2024
2023
2022
Omsætning-----
Bruttofortjeneste116-3115156248
Primært resultat-256-547-357-236-117
Finansielle poster netto-3-40-2-2
Resultat før skat-260-552-357-237-119
Årets resultat-203-431-279-185-96
Beløb i DKK 1.000
Aktiver i alt
500
400
300
200
100
0
2022
2023
2024
2025
2026
Beløb i DKK 1.000
Egenkapital
400
200
0
-200
-400
-600
2022
2023
2024
2025
2026
Beløb i DKK 1.000
Aktiver
2026
2025
2024
2023
2022
Immaterielle anlægsaktiver018212528
Materielle anlægsaktiver0125150175200
Finansielle anlægsaktiver089898985
Anlægsaktiver i alt0232260289313
Omsætningsaktiver159228236147136
Aktiver i alt159459496435449
Beløb i DKK 1.000
Passiver
2026
2025
2024
2023
2022
Egenkapital-422-218213192177
Langfristet gæld537527141--
Kortfristet gæld43143135237266
Passiver i alt159459496435449
Regnskabsperiode
2026
2025
2024
2023
2022
Startdato01-07-202501-07-202401-07-202301-07-202201-07-2021
Slutdato30-06-202630-06-202530-06-202430-06-202330-06-2022
Paqle ApS
Midtager 29
2605 Brøndby
CVR 36710306
© Paqle ApS