Bo Yde Sørensen erstatter Keld Bækkelund Hansen i bestyrelsen for A/S KNUDEMOSEN efter en periode på 6 år. Jakob Thorgaard er fortsat medlem af bestyrelsen.
Bo Yde Sørensen erstatter Keld Bækkelund Hansen i bestyrelsen for FORBRUGSFORENINGEN AF 1886 efter en periode på 6 måneder. Jakob Thorgaard er fortsat medlem af bestyrelsen.
Core Bolig VI Kommanditaktieselskab offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2024 til 31. december 2024. Jakob Thorgaard er medlem af bestyrelsen.
Core Bolig VI Investoraktieselskab Nr.1 offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2024 til 31. december 2024. Jakob Thorgaard er medlem af bestyrelsen.
Core Bolig VI Kommanditaktieselskab offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2023 til 31. december 2023. Jakob Thorgaard er medlem af bestyrelsen.
Core Bolig VI Investoraktieselskab Nr.1 offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2023 til 31. december 2023. Jakob Thorgaard er medlem af bestyrelsen.