T. Ambrosius ApS
OPLØST EFTER FRIVILLIG LIKVIDATION
CVR · 43363204 · Reklamebeskyttet

T. Ambrosius ApS
OPLØST EFTER FRIVILLIG LIKVIDATION

CVR · 43363204 · Reklamebeskyttet
2022
Stiftet
1
Ansatte
JAN 2025–DEC 2025
Likviditetsgrad
22%
Ikke tilfredsstillende
Afkastningsgrad
-145%
Ikke tilfredsstillende
Soliditetsgrad
-38%
Ikke tilfredsstillende
Nøgletal
2025
2024
2023
2022
Likviditetsgrad22%82%34%76%
Afkastningsgrad-145%6%-31%5%
Soliditetsgrad-38%45%47%60%
Beløb i DKK 1.000
Bruttofortjeneste
400
300
200
100
0
-100
-200
2021
2022
2023
2024
2025
Beløb i DKK 1.000
Årets resultat
50
0
-50
-100
-150
-200
-250
2021
2022
2023
2024
2025
Beløb i DKK 1.000
Resultatopgørelse
2025
2024
2023
2022
Omsætning----
Bruttofortjeneste-144398291265
Primært resultat-27038-16232
Finansielle poster netto0415
Resultat før skat-27142-16037
Årets resultat-22331-12529
Beløb i DKK 1.000
Aktiver i alt
800
600
400
200
0
2021
2022
2023
2024
2025
Beløb i DKK 1.000
Egenkapital
400
300
200
100
0
-100
2021
2022
2023
2024
2025
Beløb i DKK 1.000
Aktiver
2025
2024
2023
2022
Immaterielle anlægsaktiver129171214257
Materielle anlægsaktiver0557796
Finansielle anlægsaktiver0150150133
Anlægsaktiver i alt129376441486
Omsætningsaktiver5723580132
Aktiver i alt186611521618
Beløb i DKK 1.000
Passiver
2025
2024
2023
2022
Egenkapital-70276245370
Langfristet gæld0---
Kortfristet gæld256288236173
Passiver i alt186611521618
Regnskabsperiode
2025
2024
2023
2022
Startdato01-01-202501-01-202401-01-202301-01-2022
Slutdato31-12-202531-12-202431-12-202331-12-2022
Paqle ApS
Midtager 29
2605 Brøndby
CVR 36710306
© Paqle ApS