Thomas Skovsbøl
THOMAS SKOVSBØL HOLDING ApS

Thomas Skovsbøl

THOMAS SKOVSBØL HOLDING ApS
3
Roller
5
Nyheder
Balance
Roller
36 mio
Direktør, ejer
11 mio
Direktør, bestyrelsesmedlem
Relationer
TRINE SKOVSBØL HOLDING ApS
2006 - 2025
+6
BJARNE SKOVSBØL HOLDING ApS
2002 - 2025
+6
BB Electronics Holding ApS
2002 - 2022
+2
4 fælles virksomheder
2002 - 2006
+1
2025 - nu
Se alle 10
Kort fortalt
Thomas Skovsbøl har været i direktionen for TS Skov A/S siden 2025.
Erhvervskarriere
2009-nu · Direktør
THOMAS SKOVSBØL HOLDING ApS
2025-nu · Direktør
TS Skov A/S
Tillidshverv
2025-nu · Bestyrelsesmedlem
TS Skov A/S
2006-2025 · Bestyrelsesformand
TS Skov A/S
2002-2025 · Bestyrelsesmedlem
SKOVBITT HOLDING A/S
2002-2022 · Bestyrelsesmedlem
HORSENS HUS A/S
2006-2015 · Bestyrelsesformand
SKOVBITT JESSENSGADE A/S
Se alle 10
Ejerforhold
Thomas Skovsbøl
Paqle
Paqle data
Paqle kan vise nyheder om personer og virksomheder direkte i dit CRM-system.
Nyheder
26. marts
hsac
Overskud på DKK 1,9 mio.
THOMAS SKOVSBØL HOLDING ApS
THOMAS SKOVSBØL HOLDING ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2025 til 31. december 2025. Thomas Skovsbøl er medlem af direktionen.
Se mere
26. marts
hsac
Underskud på DKK 690.894
TS Skov A/S
TS Skov A/S offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2025 til 31. december 2025. Thomas Skovsbøl er medlem af direktionen.
Se mere
1. september 2025
esuoh
Adresseændring
TS Skov A/S
TS Skov A/S flytter fra Horsens til Gedved. Thomas Skovsbøl er medlem af direktionen.
Se mere
27. juni 2025
hserfer
Thomas Skovsbøl træder ind i bestyrelsen
TS Skov A/S
Thomas Skovsbøl træder ind i bestyrelsen for TS Skov A/S.
Se mere
27. juni 2025
eit nam
Thomas Skovsbøl træder ind i direktionen
TS Skov A/S
Thomas Skovsbøl erstatter Bjarne Skaarup Skovsbøl i direktionen for TS Skov A/S efter en periode på 30 år.
Se mere
27. juni 2025
seciffo
Nyt navn: TS Skov A/S
SKOVBITT ANLÆG A/S
SKOVBITT ANLÆG A/S skifter navn til TS Skov A/S. Thomas Skovsbøl er medlem af direktionen.
Se mere
14. april 2025
hsac
Overskud på DKK 1,9 mio.
THOMAS SKOVSBØL HOLDING ApS
THOMAS SKOVSBØL HOLDING ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2024 til 31. december 2024. Thomas Skovsbøl er medlem af direktionen.
Se mere
9. april 2025
hserfer
Thomas Skovsbøl forlader bestyrelsen
SKOVBITT HOLDING A/S
Thomas Skovsbøl forlader bestyrelsen for SKOVBITT HOLDING A/S efter en periode på 23 år.
Se mere
23. januar 2025
esuoh
Adresseændring
SKOVBITT HOLDING A/S
SKOVBITT HOLDING A/S flytter til ny adresse i Horsens. Thomas Skovsbøl er medlem af bestyrelsen.
Se mere
6. maj 2024
hsac
Overskud på DKK 5,0 mio.
SKOVBITT HOLDING A/S
SKOVBITT HOLDING A/S offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2023 til 31. december 2023. Thomas Skovsbøl er medlem af bestyrelsen.
Se mere
6. maj 2024
hsac
Overskud på DKK 1,5 mio.
THOMAS SKOVSBØL HOLDING ApS
THOMAS SKOVSBØL HOLDING ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2023 til 31. december 2023. Thomas Skovsbøl er medlem af direktionen.
Se mere
15. juni 2023
esuoh
Adresseændring
THOMAS SKOVSBØL HOLDING ApS
THOMAS SKOVSBØL HOLDING ApS flytter fra Horsens til Gedved. Thomas Skovsbøl er medlem af direktionen.
Se mere
6. marts 2023
hsac
Overskud på DKK 116 mio.
SKOVBITT HOLDING A/S
SKOVBITT HOLDING A/S offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2022 til 31. december 2022. Thomas Skovsbøl er medlem af bestyrelsen.
Se mere
6. marts 2023
hsac
Overskud på DKK 26 mio.
THOMAS SKOVSBØL HOLDING ApS
THOMAS SKOVSBØL HOLDING ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2022 til 31. december 2022. Thomas Skovsbøl er medlem af direktionen.
Se mere
29. august 2022
eit nam
Folmer Rud Hansen forlader direktionen
SKOVBITT HOLDING A/S
Folmer Rud Hansen forlader direktionen for SKOVBITT HOLDING A/S efter en periode på 20 år. Thomas Skovsbøl er medlem af bestyrelsen.
Se mere
19. maj 2022
hsac
Overskud på DKK 11 mio.
SKOVBITT HOLDING A/S
SKOVBITT HOLDING A/S offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2021 til 31. december 2021. Thomas Skovsbøl er medlem af bestyrelsen.
Se mere

Find det rette IT-system til din virksomhed

Få overblik over IT-leverandører, funktioner og priser – alt samlet ét sted med screenshots.

Gå på opdagelse
Paqle ApS
Midtager 29
2605 Brøndby
CVR 36710306
© Paqle ApS