AG SCHMIDT HOLDING ApS
CVR · 34617279

AG SCHMIDT HOLDING ApS

CVR · 34617279
2012
Stiftet
2
Nyheder
Adresse
c/o Allan Schmidt
Nørre Forumvej 15
6715 Esbjerg N
Direktør
Allan Sønderby Schmidt
Direktør
Likviditetsgrad
3%
Ikke tilfredsstillende
Afkastningsgrad
-3%
Ikke tilfredsstillende
Soliditetsgrad
-53%
Ikke tilfredsstillende
Beløb i DKK 1.000
Årets resultat
100
50
0
-50
-100
-150
-200
-250
2021
2022
2023
2024
2025
Adresse
c/o Allan Schmidt
Nørre Forumvej 15
6715 Esbjerg N
Kort fortalt
AG SCHMIDT HOLDING ApS blev etableret i 2012 og har adresse i Esbjerg N. I 2025 viste regnskabet en bruttofortjeneste på DKK -13.958. Virksomheden er et anpartsselskab i branchen ikke-finansielle holdingselskaber.
Branche
Ikke-finansielle holdingselskaber
Ejerforhold
AG SCHMIDT HOLDING ApS
Paqle
Paqle data
Paqle kan vise nyheder om personer og virksomheder direkte i dit CRM-system.
Nyheder
10. marts
hsac
Underskud på DKK 87.590
AG SCHMIDT HOLDING ApS
AG SCHMIDT HOLDING ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2025 til 31. december 2025.
Nøgletal
Beløb i DKK 1.00020252024
Bruttofortjeneste-1431
Årets resultat-88-73
Aktiver i alt748782
Egenkapital-395-307
24. marts 2025
hsac
Underskud på DKK 72.590
AG SCHMIDT HOLDING ApS
AG SCHMIDT HOLDING ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2024 til 31. december 2024.
Nøgletal
Beløb i DKK 1.00020242023
Bruttofortjeneste31-25
Årets resultat-73-217
Aktiver i alt782845
Egenkapital-307-234
4. juni 2024
hsac
Underskud på DKK 217.112
AG SCHMIDT HOLDING ApS
AG SCHMIDT HOLDING ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2023 til 31. december 2023.
Nøgletal
Beløb i DKK 1.00020232022
Bruttofortjeneste-25-55
Årets resultat-21758
Aktiver i alt8451.247
Egenkapital-23447
3. april 2023
hsac
Overskud på DKK 57.738
AG SCHMIDT HOLDING ApS
AG SCHMIDT HOLDING ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2022 til 31. december 2022.
Nøgletal
Beløb i DKK 1.00020222021
Bruttofortjeneste-550
Årets resultat58-8
Aktiver i alt1.2471.114
Egenkapital47-11
14. juni 2022
hsac
Underskud på DKK 8.382
AG SCHMIDT HOLDING ApS
AG SCHMIDT HOLDING ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2021 til 31. december 2021.
Nøgletal
Beløb i DKK 1.00020212020
Bruttofortjeneste045
Årets resultat-823
Aktiver i alt1.114933
Egenkapital-11-2
29. juni 2021
hsac
Overskud på DKK 22.792
AG SCHMIDT HOLDING ApS
AG SCHMIDT HOLDING ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2020 til 31. december 2020.
Nøgletal
Beløb i DKK 1.00020202019
Bruttofortjeneste4515
Årets resultat23-19
Aktiver i alt933920
Egenkapital-2-25
29. august 2020
hsac
Underskud på DKK 19.050
AG SCHMIDT HOLDING ApS
AG SCHMIDT HOLDING ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2019 til 31. december 2019.
Nøgletal
Beløb i DKK 1.00020192018
Bruttofortjeneste1540
Årets resultat-19-2
Aktiver i alt920926
Egenkapital-25-24
13. juni 2019
hsac
Underskud på DKK 2.247
AG SCHMIDT HOLDING ApS
AG SCHMIDT HOLDING ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2018 til 31. december 2018.
Nøgletal
Beløb i DKK 1.00020182017
Bruttofortjeneste40-39
Årets resultat-2-99
Aktiver i alt926954
Egenkapital-24-36
13. juni 2018
hsac
Underskud på DKK 98.795
AG SCHMIDT HOLDING ApS
AG SCHMIDT HOLDING ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2017 til 31. december 2017.
Nøgletal
Beløb i DKK 1.00020172016
Bruttofortjeneste-3910
Årets resultat-99-34
Aktiver i alt9541.071
Egenkapital-3663
24. april 2018
esuoh
Adresseændring
AG SCHMIDT HOLDING ApS
AG SCHMIDT HOLDING ApS flytter til ny adresse i Esbjerg N.
Ny adresse
c/o Allan Schmidt
Nørre Forumvej 15
6715 Esbjerg N
10. april 2018
eit nam
Gitte Sønderby Schmidt stopper som adm. direktør
AG SCHMIDT HOLDING ApS
Gitte Sønderby Schmidt stopper som adm. direktør i AG SCHMIDT HOLDING ApS.
4. april 2017
hsac
Underskud på DKK 33.877
AG SCHMIDT HOLDING ApS
AG SCHMIDT HOLDING ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2016 til 31. december 2016.
Nøgletal
Beløb i DKK 1.00020162015
Bruttofortjeneste10-4
Årets resultat-3436
Aktiver i alt1.071107
Egenkapital6397
31. maj 2016
hsac
Overskud på DKK 35.573
AG SCHMIDT HOLDING ApS
AG SCHMIDT HOLDING ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2015 til 31. december 2015.
Nøgletal
Beløb i DKK 1.00020152014
Bruttofortjeneste-4-2
Årets resultat36-75
Aktiver i alt10766
Egenkapital9761
21. juli 2015
hsac
Underskud på DKK 75.241
AG SCHMIDT HOLDING ApS
AG SCHMIDT HOLDING ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2014 til 31. december 2014.
Nøgletal
Beløb i DKK 1.00020142013
Bruttofortjeneste-2-2
Årets resultat-7563
Aktiver i alt66181
Egenkapital61136
16. juli 2015
eit nam
Allan Sønderby Schmidt træder ind i direktionen
AG SCHMIDT HOLDING ApS
Allan Sønderby Schmidt træder ind i direktionen for AG SCHMIDT HOLDING ApS.
28. marts 2014
hsac
Overskud på DKK 62.572
AG SCHMIDT HOLDING ApS
AG SCHMIDT HOLDING ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2013 til 31. december 2013.
Nøgletal
Beløb i DKK 1.00020132012
Bruttofortjeneste-2-3
Årets resultat6334
Aktiver i alt181–
Egenkapital136114
17. maj 2013
hsac
Overskud på DKK 33.784
AG SCHMIDT HOLDING ApS
AG SCHMIDT HOLDING ApS offentliggør regnskabet for perioden 30. juni 2012 til 31. december 2012.
Nøgletal
Beløb i DKK 1.0002012
Bruttofortjeneste-3
Årets resultat34
Aktiver i alt–
Egenkapital114
30. juni 2012
esuoh
Stiftelse
AG SCHMIDT HOLDING ApS
AG SCHMIDT HOLDING ApS stiftes i branchen ikke-finansielle holdingselskaber.
Adresse
c/o Gitte Sønderby Schmidt
Nørre Forumvej 15
6715 Esbjerg N
Personer

Find det rette IT-system til din virksomhed

Få overblik over IT-leverandører, funktioner og priser – alt samlet ét sted med screenshots.

Gå på opdagelse
Paqle ApS
Midtager 29
2605 Brøndby
CVR 36710306
© Paqle ApS