Ejendomsselskabet Ørestads Boulevard ApS
CVR · 38640798 · Reklamebeskyttet

Ejendomsselskabet Ørestads Boulevard ApS

CVR · 38640798 · Reklamebeskyttet
2017
Stiftet
2
Nyheder
Adresse
c/o Jensen & Nielsen Gruppen A/S
Trindholmsgade 4, 4.
6000 Kolding
Likviditetsgrad
1%
Ikke tilfredsstillende
Afkastningsgrad
3%
Svag
Soliditetsgrad
13%
Tilfredsstillende
Beløb i DKK 1.000
Årets resultat
40
20
0
-20
-40
-60
2021
2022
2023
2024
2025
Direktion
Henrik Skaarup Nielsen
Direktør
Jan Jensen
Direktør
Adresse
c/o Jensen & Nielsen Gruppen A/S
Trindholmsgade 4, 4.
6000 Kolding
Kort fortalt
Ejendomsselskabet Ørestads Boulevard ApS blev etableret i 2017 og har adresse i Kolding. I 2025 viste regnskabet en bruttofortjeneste på DKK 366.455. Virksomheden er et anpartsselskab i branchen gennemførelse af byggeprojekter.
Branche
Gennemførelse af byggeprojekter
Ejerforhold
Ejendomsselskabet Ørestads Boulevard ApS
Paqle
Paqle data
Paqle kan vise nyheder om personer og virksomheder direkte i dit CRM-system.
Nyheder
3. november 2025
hsac
Overskud på DKK 4.140
Ejendomsselskabet Ørestads Boulevard ApS
Ejendomsselskabet Ørestads Boulevard ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. juli 2024 til 30. juni.
Nøgletal
Beløb i DKK 1.00020252024
Bruttofortjeneste366233
Årets resultat421
Aktiver i alt10.29110.378
Egenkapital1.3701.365
10. oktober 2024
hsac
Overskud på DKK 21.331
Ejendomsselskabet Ørestads Boulevard ApS
Ejendomsselskabet Ørestads Boulevard ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. juli 2023 til 30. juni.
Nøgletal
Beløb i DKK 1.00020242023
Bruttofortjeneste2339
Årets resultat21-41
Aktiver i alt10.3782.933
Egenkapital1.3651.344
31. oktober 2023
hsac
Underskud på DKK 40.573
Ejendomsselskabet Ørestads Boulevard ApS
Ejendomsselskabet Ørestads Boulevard ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. oktober 2022 til 30. juni.
Nøgletal
Beløb i DKK 1.00020232022
Bruttofortjeneste930
Årets resultat-415
Aktiver i alt2.9332.892
Egenkapital1.3441.385
20. december 2022
hsac
Overskud på DKK 5.272
Ejendomsselskabet Ørestads Boulevard ApS
Ejendomsselskabet Ørestads Boulevard ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. oktober 2021 til 30. september.
Nøgletal
Beløb i DKK 1.00020222021
Bruttofortjeneste3030
Årets resultat5-6
Aktiver i alt2.8922.886
Egenkapital1.3851.379
28. november 2022
esuoh
Adresseændring
Ejendomsselskabet Ørestads Boulevard ApS
Ejendomsselskabet Ørestads Boulevard ApS flytter fra Silkeborg til Kolding.
Ny adresse
c/o Jensen & Nielsen Gruppen A/S
Trindholmsgade 4, 4.
6000 Kolding
15. november 2022
eit nam
Udskiftning i direktionen
Ejendomsselskabet Ørestads Boulevard ApS
3 ændringer i direktionen for Ejendomsselskabet Ørestads Boulevard ApS.
Tiltræder direktionen
Direktør
Forlader direktionen
Forlader efter en periode på 6 år
15. november 2022
seciffo
Nyt navn: Ejendomsselskabet Ørestads Boulevard ApS
iMinded Development ApS
iMinded Development ApS skifter navn til Ejendomsselskabet Ørestads Boulevard ApS.
24. januar 2022
hsac
Underskud på DKK 5.937
iMinded Development ApS
iMinded Development ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. oktober 2020 til 30. september 2021.
Nøgletal
Beløb i DKK 1.00020212020
Bruttofortjeneste30287
Årets resultat-6199
Aktiver i alt2.8863.012
Egenkapital1.3791.385
28. december 2020
hsac
Overskud på DKK 198.607
iMinded Development ApS
iMinded Development ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. oktober 2019 til 30. september.
Nøgletal
Beløb i DKK 1.00020202019
Bruttofortjeneste2871.489
Årets resultat1991.145
Aktiver i alt3.0126.397
Egenkapital1.3851.187
24. januar 2020
hsac
Overskud på DKK 1,1 mio.
iMinded Development ApS
iMinded Development ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. oktober 2018 til 30. september 2019.
Nøgletal
Beløb i DKK 1.00020192018
Bruttofortjeneste1.489-9
Årets resultat1.145-9
Aktiver i alt6.39746
Egenkapital1.18741
28. november 2018
hsac
Underskud på DKK 8.508
iMinded Development ApS
iMinded Development ApS offentliggør regnskabet for perioden 11. maj 2017 til 30. september.
Nøgletal
Beløb i DKK 1.0002018
Bruttofortjeneste-9
Årets resultat-9
Aktiver i alt46
Egenkapital41
11. maj 2017
esuoh
Stiftelse
iMinded Development ApS
iMinded Development ApS stiftes i branchen gennemførelse af byggeprojekter.
Adresse
Ballevej 1 B
8600 Silkeborg
Personer

Find det rette IT-system til din virksomhed

Få overblik over IT-leverandører, funktioner og priser – alt samlet ét sted med screenshots.

Gå på opdagelse
Paqle ApS
Midtager 29
2605 Brøndby
CVR 36710306
© Paqle ApS