Emil Schmidth Nielsen
EmilZy Holding ApS

Emil Schmidth Nielsen

EmilZy Holding ApS
1
Roller
2
Nyheder
Balance
Roller
33.941
Direktør, ejer
Relationer
T1ng Holding ApS
2025 - 2026
K. H. K. Holding ApS
2025 - 2026
70grader holding ApS
2023 - 2026
CyberCapsule Holding ApS
2023 - 2026
Erhvervskarriere
2023-nu · Direktør
EmilZy Holding ApS
2023-2026 · Direktør
SagaLabs ApS
Ejerforhold
Emil Schmidth Nielsen
Paqle
Paqle data
Paqle kan vise nyheder om personer og virksomheder direkte i dit CRM-system.
Nyheder
12. juni
eit nam
Emil Schmidth Nielsen forlader direktionen
SagaLabs ApS
Emil Schmidth Nielsen forlader direktionen for SagaLabs ApS efter en periode på 3 år.
Se mere
4. juni
hsac
Underskud på DKK 1.000
EmilZy Holding ApS
EmilZy Holding ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2025 til 31. december 2025. Emil Schmidth Nielsen er medlem af direktionen.
Se mere
4. juni
esuoh
Adresseændring
EmilZy Holding ApS
EmilZy Holding ApS flytter fra Aarhus C til Åbyhøj. Emil Schmidth Nielsen er medlem af direktionen.
Se mere
17. november 2025
esuoh
Adresseændring
SagaLabs ApS
SagaLabs ApS flytter fra Frederiksberg til Frederiksberg C. Emil Schmidth Nielsen er medlem af direktionen.
Se mere
20. juli 2025
eit nam
Kasper Hjortborg Kristiansen bliver adm. direktør
SagaLabs ApS
Kasper Hjortborg Kristiansen bliver adm. direktør i SagaLabs ApS. Emil Schmidth Nielsen er fortsat medlem af direktionen.
Se mere
20. juli 2025
esuoh
Adresseændring
SagaLabs ApS
SagaLabs ApS flytter fra Aarhus C til Frederiksberg. Emil Schmidth Nielsen er medlem af direktionen.
Se mere
28. juni 2025
hsac
Underskud på DKK 5.059
EmilZy Holding ApS
EmilZy Holding ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. november 2023 til 31. december 2024. Emil Schmidth Nielsen er medlem af direktionen.
Se mere
23. januar 2025
eit nam
Jens Tinggaard træder ind i direktionen
SagaLabs ApS
Jens Tinggaard træder ind i direktionen for SagaLabs ApS. Emil Schmidth Nielsen er medlem af direktionen.
Se mere
21. januar 2025
hsac
Underskud på DKK 22.006
SagaLabs ApS
SagaLabs ApS offentliggør regnskabet for perioden 6. november 2023 til 31. december 2024. Emil Schmidth Nielsen er medlem af direktionen.
Se mere
1. januar 2025
paws
Ny branche: Computerkonsulentbistand og forvaltning af computerfaciliteter
SagaLabs ApS
Tidligere branche: Konsulentbistand vedrørende informationsteknologi. Emil Schmidth Nielsen er medlem af direktionen.
Se mere
16. november 2023
paws
Ny branche: Konsulentbistand vedrørende informationsteknologi
SagaLabs ApS
Tidligere branche: Anden undervisning i.a.n. Emil Schmidth Nielsen er medlem af direktionen.
Se mere
6. november 2023
esuoh
Stiftelse
SagaLabs ApS
SagaLabs ApS stiftes i branchen anden undervisning i.a.n. Emil Schmidth Nielsen er medlem af direktionen.
Se mere
1. november 2023
esuoh
Stiftelse
EmilZy Holding ApS
EmilZy Holding ApS stiftes i branchen ikke-finansielle holdingselskaber. Emil Schmidth Nielsen er medlem af direktionen.
Se mere

Find det rette IT-system til din virksomhed

Få overblik over IT-leverandører, funktioner og priser – alt samlet ét sted med screenshots.

Gå på opdagelse
Paqle ApS
Midtager 29
2605 Brøndby
CVR 36710306
© Paqle ApS