James Flensted
Balance
Roller
Relationer
1 fælles virksomhed
2013
Øresundsvej 21a ApS
2013
1 fælles virksomhed
2010 - 2013
Erhvervskarriere
2015-2017 · Adm. direktør
Discmand IVS
2012-2013 · Direktør
HYTTEL SPORT ApS
2012-2013 · Direktør
HOLDINGSELSKABET JANS ApS
2010-2013 · Direktør
NATURE CROSSFIT ApS
Ejerforhold
James Flensted
Paqle
Paqle data
Paqle kan vise nyheder om personer og virksomheder direkte i dit CRM-system.
Nyheder
1. september 2017
eit nam
James Flensted stopper som adm. direktør
Discmand IVS
James Flensted stopper som adm. direktør i Discmand IVS.
Se mere
1. august 2015
esuoh
Stiftelse
Discmand IVS
Discmand IVS stiftes i branchen detailhandel med andre varer fra stadepladser og markeder. James Flensted er adm. direktør i virksomheden.
Se mere
13. november 2013
eit nam
James Flensted forlader direktionen
HYTTEL SPORT ApS
James Flensted forlader direktionen for HYTTEL SPORT ApS efter en periode på 1 år.
Se mere
13. november 2013
eit nam
James Flensted forlader direktionen
HOLDINGSELSKABET JANS ApS
James Flensted forlader direktionen for HOLDINGSELSKABET JANS ApS efter en periode på 2 år.
Se mere
23. august 2013
nwod enil trahc
Ny status: UNDER TVANGSOPLØSNING
HOLDINGSELSKABET JANS ApS
Tidligere status: Normal. James Flensted er medlem af direktionen.
Se mere
23. august 2013
nwod enil trahc
Ny status: UNDER TVANGSOPLØSNING
HYTTEL SPORT ApS
Tidligere status: Normal. James Flensted er medlem af direktionen.
Se mere
27. juni 2013
eit nam
James Flensted forlader direktionen
NATURE CROSSFIT ApS
James Flensted forlader direktionen for NATURE CROSSFIT ApS efter en periode på 3 år.
Se mere
6. juni 2012
hsac
Regnskab for 2011 offentliggjort
NATURE CROSSFIT ApS
NATURE CROSSFIT ApS offentliggør regnskabet for perioden 8. juli 2010 til 31. december 2011. James Flensted er medlem af direktionen.
Se mere
20. maj 2012
esuoh
Stiftelse
HYTTEL SPORT ApS
HYTTEL SPORT ApS stiftes i branchen forhandlere af sports- og campingudstyr. James Flensted er medlem af direktionen.
Se mere
10. maj 2012
esuoh
Stiftelse
HOLDINGSELSKABET JANS ApS
HOLDINGSELSKABET JANS ApS stiftes i branchen ikke-finansielle holdingselskaber. James Flensted er medlem af direktionen.
Se mere
28. juli 2010
esuoh
Adresseændring
NATURE CROSSFIT ApS
NATURE CROSSFIT ApS flytter fra København K til Roskilde. James Flensted er medlem af direktionen.
Se mere
8. juli 2010
esuoh
Stiftelse
NATURE CROSSFIT ApS
NATURE CROSSFIT ApS stiftes i branchen fitnesscentre. James Flensted er medlem af direktionen.
Se mere

Find det rette IT-system til din virksomhed

Få overblik over IT-leverandører, funktioner og priser – alt samlet ét sted med screenshots.

Gå på opdagelse
Paqle ApS
Midtager 29
2605 Brøndby
CVR 36710306
© Paqle ApS