Kasper Sehested Fredshavn
Fredshavn Holding ApS

Kasper Sehested Fredshavn

Fredshavn Holding ApS
2
Roller
3
Nyheder
Balance
Roller
16 mio
Adm. direktør, bestyrelsesmedlem
761.961
Adm. direktør, ejer
Relationer
2026 - nu
2026 - nu
NORDISK FILM DISTRIBUTION A/S
2021 - nu
Taus Abildgaard Holding ApS
2021 - nu
1 fælles virksomhed
2021 - 2026
Se alle 8
Kort fortalt
Kasper Sehested Fredshavn har været administrerende direktør i Drive Studios ApS siden 2025.
Erhvervskarriere
2016-nu · Adm. direktør
Fredshavn Holding ApS
2025-nu · Adm. direktør
Drive Studios ApS
Tillidshverv
2021-nu · Bestyrelsesmedlem
Drive Studios ApS
Ejerforhold
Kasper Sehested Fredshavn
Paqle
Paqle data
Paqle kan vise nyheder om personer og virksomheder direkte i dit CRM-system.
Nyheder
30. juni
hsac
Underskud på DKK 740.741
Fredshavn Holding ApS
Fredshavn Holding ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2025 til 31. december 2025. Kasper Sehested Fredshavn er adm. direktør i virksomheden.
Se mere
28. maj
hsac
Overskud på DKK 778.000
Drive Studios ApS
Drive Studios ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2025 til 31. december 2025. Kasper Sehested Fredshavn er adm. direktør i virksomheden.
Se mere
21. april
hserfer
Udskiftning i bestyrelsen
Drive Studios ApS
3 ændringer i bestyrelsen for Drive Studios ApS. Kasper Sehested Fredshavn er adm. direktør i virksomheden.
Se mere
2. juni 2025
hsac
Underskud på DKK 7.126
Fredshavn Holding ApS
Fredshavn Holding ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2024 til 31. december 2024. Kasper Sehested Fredshavn er adm. direktør i virksomheden.
Se mere
30. maj 2025
hsac
Underskud på DKK 3,2 mio.
Drive Studios ApS
Drive Studios ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2024 til 31. december 2024. Kasper Sehested Fredshavn er adm. direktør i virksomheden.
Se mere
11. april 2025
eit nam
Kasper Sehested Fredshavn bliver adm. direktør
Drive Studios ApS
Kasper Sehested Fredshavn erstatter Taus Abildgaard Andersen som adm. direktør i Drive Studios ApS.
Se mere
1. januar 2025
paws
Ny branche: Produktion af film, videoer og tv-programmer
Drive Studios ApS
Tidligere branche: Produktion af tv-programmer. Kasper Sehested Fredshavn er medlem af bestyrelsen.
Se mere
10. juni 2024
hsac
Overskud på DKK 3,9 mio.
Drive Studios ApS
Drive Studios ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2023 til 31. december 2023. Kasper Sehested Fredshavn er medlem af bestyrelsen.
Se mere
19. april 2024
hsac
Underskud på DKK 7.494
Fredshavn Holding ApS
Fredshavn Holding ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2023 til 31. december 2023. Kasper Sehested Fredshavn er adm. direktør i virksomheden.
Se mere
19. februar 2024
esuoh
Adresseændring
Drive Studios ApS
Drive Studios ApS flytter fra København S til Valby. Kasper Sehested Fredshavn er medlem af bestyrelsen.
Se mere
4. september 2023
hserfer
Rikke Blønd Crosby forlader bestyrelsen
Drive Studios ApS
Rikke Blønd Crosby forlader bestyrelsen for Drive Studios ApS efter en periode på 6 år. Kasper Sehested Fredshavn er fortsat medlem af bestyrelsen.
Se mere
28. juni 2023
hsac
Underskud på DKK 6,5 mio.
Drive Studios ApS
Drive Studios ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2022 til 31. december 2022. Kasper Sehested Fredshavn er medlem af bestyrelsen.
Se mere
12. juni 2023
hsac
Underskud på DKK 7.198
Fredshavn Holding ApS
Fredshavn Holding ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2022 til 31. december 2022. Kasper Sehested Fredshavn er adm. direktør i virksomheden.
Se mere
8. juni 2023
esuoh
Adresseændring
Drive Studios ApS
Drive Studios ApS flytter til ny adresse i København S. Kasper Sehested Fredshavn er medlem af bestyrelsen.
Se mere

Find det rette IT-system til din virksomhed

Få overblik over IT-leverandører, funktioner og priser – alt samlet ét sted med screenshots.

Gå på opdagelse
Paqle ApS
Midtager 29
2605 Brøndby
CVR 36710306
© Paqle ApS