Kristian Lindebæk Pinholt
Kristian Pinholt ApS

Kristian Lindebæk Pinholt

Kristian Pinholt ApS
3
Roller
2
Nyheder
Balance
Roller
9,1 mio
Adm. direktør, bestyrelsesmedlem
786.951
Direktør, ejer
135.893
Bestyrelsesmedlem
Relationer
JOHAN INGEMANN LAUSTSEN HOLDING ApS
2023 - nu
Morten Hjære Langkjær ApS
2023 - nu
CHRISTIAN ROBERT RASMUSSEN HOLDING ApS
2023 - nu
RASMUS ØRGAARD RUDOLF HOLDING ApS
2023 - nu
Kort fortalt
Kristian Lindebæk Pinholt har været i direktionen for Kristian Pinholt ApS siden 2024 og er desuden direktør i GoPublic A/S.
Erhvervskarriere
2024-nu · Direktør
Kristian Pinholt ApS
2025-nu · Adm. direktør
GoPublic A/S
Tillidshverv
2023-nu · Bestyrelsesmedlem
GoPublic A/S
2025-nu · Bestyrelsesmedlem
RCJMK ApS
Ejerforhold
Kristian Lindebæk Pinholt
Paqle
Paqle data
Paqle kan vise nyheder om personer og virksomheder direkte i dit CRM-system.
Nyheder
26. februar
hsac
Overskud på DKK 66.151
Kristian Pinholt ApS
Kristian Pinholt ApS offentliggør regnskabet for perioden 16. december 2024 til 31. december 2025. Kristian Lindebæk Pinholt er medlem af direktionen.
Se mere
26. februar
hsac
Overskud på DKK 4,6 mio.
GoPublic A/S
GoPublic A/S offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2025 til 31. december 2025. Kristian Lindebæk Pinholt er adm. direktør i virksomheden.
Se mere
26. februar
hsac
Underskud på DKK 6.369
RCJMK ApS
RCJMK ApS offentliggør regnskabet for perioden 20. januar 2025 til 31. december 2025. Kristian Lindebæk Pinholt er medlem af bestyrelsen.
Se mere
7. april 2025
hsac
Overskud på DKK 2,5 mio.
GoPublic A/S
GoPublic A/S offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2024 til 31. december 2024. Kristian Lindebæk Pinholt er adm. direktør i virksomheden.
Se mere
3. april 2025
hserfer
Nye navne i bestyrelsen
GoPublic A/S
2 nye medlemmer træder ind i bestyrelsen for GoPublic A/S. Kristian Lindebæk Pinholt er adm. direktør i virksomheden.
Se mere
3. april 2025
eit nam
Kristian Lindebæk Pinholt bliver adm. direktør
GoPublic A/S
Kristian Lindebæk Pinholt erstatter Rasmus Ørgaard Rudolf som adm. direktør i GoPublic A/S.
Se mere
20. januar 2025
esuoh
Stiftelse
RCJMK ApS
RCJMK ApS stiftes i branchen ikke-finansielle holdingselskaber. Kristian Lindebæk Pinholt er medlem af bestyrelsen.
Se mere
16. december 2024
esuoh
Stiftelse
Kristian Pinholt ApS
Kristian Pinholt ApS stiftes i branchen ikke-finansielle holdingselskaber. Kristian Lindebæk Pinholt er medlem af direktionen.
Se mere
11. april 2024
hsac
Overskud på DKK 6,8 mio.
GoPublic A/S
GoPublic A/S offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2023 til 31. december 2023. Kristian Lindebæk Pinholt er medlem af bestyrelsen.
Se mere
11. april 2024
seciffo
Nyt navn: GoPublic A/S
BERÚ A/S
BERÚ A/S skifter navn til GoPublic A/S. Kristian Lindebæk Pinholt er medlem af bestyrelsen.
Se mere
19. januar 2024
esuoh
Adresseændring
BERÚ A/S
BERÚ A/S flytter til ny adresse i København S. Kristian Lindebæk Pinholt er medlem af bestyrelsen.
Se mere
27. februar 2023
hsac
Overskud på DKK 7,4 mio.
BERÚ A/S
BERÚ A/S offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2022 til 31. december 2022. Kristian Lindebæk Pinholt er medlem af bestyrelsen.
Se mere
27. februar 2023
hserfer
Kristian Lindebæk Pinholt træder ind i bestyrelsen
BERÚ A/S
Kristian Lindebæk Pinholt træder ind i bestyrelsen for BERÚ A/S.
Se mere

Find det rette IT-system til din virksomhed

Få overblik over IT-leverandører, funktioner og priser – alt samlet ét sted med screenshots.

Gå på opdagelse
Paqle ApS
Midtager 29
2605 Brøndby
CVR 36710306
© Paqle ApS