Lis Højland Nielsen
SIGNCONCEPT ApS

Lis Højland Nielsen

SIGNCONCEPT ApS
2
Roller
2
Nyheder
Balance
Roller
4,5 mio
Bestyrelsesmedlem
Relationer
SIGNCONCEPT ApS
2023 - nu
2023 - nu
VIKKELSØ MONTAGE ApS
2023 - nu
Kenneth Agner ApS
2023
Erhvervskarriere
2003-2009 · Direktør
SKILTE- OG REKLAMEHUSET ApS
Tillidshverv
2023-nu · Bestyrelsesmedlem
SIGNCONCEPT ApS
Ejerforhold
Lis Højland Nielsen
Paqle
Paqle data
Paqle kan vise nyheder om personer og virksomheder direkte i dit CRM-system.
Nyheder
10. november 2025
paws
Ny branche: Andre reklameaktiviteter
SIGNCONCEPT ApS
Tidligere branche: Engroshandel med andre maskiner og andet udstyr. Lis Højland Nielsen er medlem af bestyrelsen.
Se mere
7. november 2025
hsac
Overskud på DKK 1,7 mio.
SIGNCONCEPT ApS
SIGNCONCEPT ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. oktober 2024 til 30. september. Lis Højland Nielsen er medlem af bestyrelsen.
Se mere
6. november 2024
hsac
Overskud på DKK 2,1 mio.
SIGNCONCEPT ApS
SIGNCONCEPT ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. oktober 2023 til 30. september. Lis Højland Nielsen er medlem af bestyrelsen.
Se mere
30. november 2023
hsac
Overskud på DKK 950.186
SIGNCONCEPT ApS
SIGNCONCEPT ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. januar til 30. september. Lis Højland Nielsen er medlem af bestyrelsen.
Se mere
22. august 2023
hserfer
Lis Højland Nielsen træder ind i bestyrelsen
SIGNCONCEPT ApS
Lis Højland Nielsen erstatter Kenneth Agner i bestyrelsen for SIGNCONCEPT ApS efter en periode på 7 måneder.
Se mere
5. oktober 2009
eit nam
Lis Højland Nielsen forlader direktionen
SKILTE- OG REKLAMEHUSET ApS
Lis Højland Nielsen forlader direktionen for SKILTE- OG REKLAMEHUSET ApS efter en periode på 6 år.
Se mere
25. marts 2009
hsac
Regnskab for 2008 offentliggjort
SKILTE- OG REKLAMEHUSET ApS
SKILTE- OG REKLAMEHUSET ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2008 til 31. december 2008. Lis Højland Nielsen er medlem af direktionen.
Se mere
4. april 2008
hsac
Regnskab for 2007 offentliggjort
SKILTE- OG REKLAMEHUSET ApS
SKILTE- OG REKLAMEHUSET ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2007 til 31. december 2007. Lis Højland Nielsen er medlem af direktionen.
Se mere
1. januar 2008
paws
Ny branche: Engroshandel med andre maskiner og andet udstyr
SKILTE- OG REKLAMEHUSET ApS
Tidligere branche: Engroshandel med andre maskiner, udstyr og tilbehør. Lis Højland Nielsen er medlem af direktionen.
Se mere
5. juni 2007
hsac
Regnskab for 2006 offentliggjort
SKILTE- OG REKLAMEHUSET ApS
SKILTE- OG REKLAMEHUSET ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2006 til 31. december 2006. Lis Højland Nielsen er medlem af direktionen.
Se mere
22. august 2006
esuoh
Adresseændring
SKILTE- OG REKLAMEHUSET ApS
SKILTE- OG REKLAMEHUSET ApS ændrer adresse. Lis Højland Nielsen er medlem af direktionen.
Se mere
18. maj 2006
hsac
Regnskab for 2005 offentliggjort
SKILTE- OG REKLAMEHUSET ApS
SKILTE- OG REKLAMEHUSET ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2005 til 31. december 2005. Lis Højland Nielsen er medlem af direktionen.
Se mere
20. april 2005
hsac
Regnskab for 2004 offentliggjort
SKILTE- OG REKLAMEHUSET ApS
SKILTE- OG REKLAMEHUSET ApS offentliggør regnskabet for perioden 8. december 2003 til 31. december 2004. Lis Højland Nielsen er medlem af direktionen.
Se mere
9. december 2003
paws
Ny branche: Engroshandel med andre maskiner, udstyr og tilbehør
SKILTE- OG REKLAMEHUSET ApS
Tidligere branche: Uoplyst. Lis Højland Nielsen er medlem af direktionen.
Se mere
8. december 2003
esuoh
Stiftelse
SKILTE- OG REKLAMEHUSET ApS
SKILTE- OG REKLAMEHUSET ApS stiftes i branchen uoplyst. Lis Højland Nielsen er medlem af direktionen.
Se mere

Find det rette IT-system til din virksomhed

Få overblik over IT-leverandører, funktioner og priser – alt samlet ét sted med screenshots.

Gå på opdagelse
Paqle ApS
Midtager 29
2605 Brøndby
CVR 36710306
© Paqle ApS