Mads Kalstrup Kristiansen
Mads & Vibe Invest ApS

Mads Kalstrup Kristiansen

Mads & Vibe Invest ApS
2
Roller
6
Nyheder
Balance
Roller
5,0 mio
Direktør
437.644
Direktør, ejer
Relationer
Mads & Vibe Invest ApS
2020 - nu
1 fælles virksomhed
2024
1 fælles virksomhed
2020 - 2023
Kort fortalt
Mads Kalstrup Kristiansen har været i direktionen for Mads & Vibe Invest ApS siden 2020 og er desuden direktør i Kalstrup Maskiner ApS.
Erhvervskarriere
2020-nu · Direktør
Mads & Vibe Invest ApS
2020-nu · Direktør
Kalstrup Maskiner ApS
2024-2024 · Direktør
PG Invest ApS
Ejerforhold
Mads Kalstrup Kristiansen
Paqle
Paqle data
Paqle kan vise nyheder om personer og virksomheder direkte i dit CRM-system.
Nyheder
18. juni
hsac
Underskud på DKK 35.209
Mads & Vibe Invest ApS
Mads & Vibe Invest ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2025 til 31. december 2025. Mads Kalstrup Kristiansen er medlem af direktionen.
Se mere
18. juni
hsac
Overskud på DKK 566.117
Kalstrup Maskiner ApS
Kalstrup Maskiner ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2025 til 31. december 2025. Mads Kalstrup Kristiansen er medlem af direktionen.
Se mere
24. juni 2025
hsac
Overskud på DKK 256.170
Mads & Vibe Invest ApS
Mads & Vibe Invest ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2024 til 31. december 2024. Mads Kalstrup Kristiansen er medlem af direktionen.
Se mere
24. juni 2025
hsac
Overskud på DKK 899.662
Kalstrup Maskiner ApS
Kalstrup Maskiner ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2024 til 31. december 2024. Mads Kalstrup Kristiansen er medlem af direktionen.
Se mere
1. januar 2025
paws
Ny branche: Reparation og vedligeholdelse af maskiner
Kalstrup Maskiner ApS
Tidligere branche: Reparation af maskiner. Mads Kalstrup Kristiansen er medlem af direktionen.
Se mere
21. juni 2024
hsac
Underskud på DKK 4.359
Mads & Vibe Invest ApS
Mads & Vibe Invest ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2023 til 31. december 2023. Mads Kalstrup Kristiansen er medlem af direktionen.
Se mere
10. april 2024
eit nam
Mads Kalstrup Kristiansen forlader direktionen
PG Invest ApS
Mads Kalstrup Kristiansen forlader direktionen for PG Invest ApS efter en periode på 2 måneder.
Se mere
4. april 2024
hsac
Overskud på DKK 272.760
Kalstrup Maskiner ApS
Kalstrup Maskiner ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2023 til 31. december 2023. Mads Kalstrup Kristiansen er medlem af direktionen.
Se mere
16. februar 2024
eit nam
Mads Kalstrup Kristiansen træder ind i direktionen
PG Invest ApS
Mads Kalstrup Kristiansen erstatter Gurli Merete Kristiansen i direktionen for PG Invest ApS efter en periode på 3 år.
Se mere
16. februar 2024
esuoh
Adresseændring
PG Invest ApS
PG Invest ApS flytter fra Hadsten til Langå. Mads Kalstrup Kristiansen er medlem af direktionen.
Se mere
14. juli 2023
eit nam
Peter Kalstrup Kristiansen forlader direktionen
Kalstrup Maskiner ApS
Peter Kalstrup Kristiansen forlader direktionen for Kalstrup Maskiner ApS efter en periode på 3 år. Mads Kalstrup Kristiansen er medlem af direktionen.
Se mere
20. juni 2023
hsac
Underskud på DKK 4.268
Mads & Vibe Invest ApS
Mads & Vibe Invest ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2022 til 31. december 2022. Mads Kalstrup Kristiansen er medlem af direktionen.
Se mere
20. juni 2023
hsac
Overskud på DKK 543.418
Kalstrup Maskiner ApS
Kalstrup Maskiner ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2022 til 31. december 2022. Mads Kalstrup Kristiansen er medlem af direktionen.
Se mere
21. juni 2022
hsac
Overskud på DKK 388.291
Kalstrup Maskiner ApS
Kalstrup Maskiner ApS offentliggør regnskabet for perioden 14. december 2020 til 31. december 2021. Mads Kalstrup Kristiansen er medlem af direktionen.
Se mere
21. juni 2022
hsac
Underskud på DKK 8.787
Mads & Vibe Invest ApS
Mads & Vibe Invest ApS offentliggør regnskabet for perioden 30. november 2020 til 31. december 2021. Mads Kalstrup Kristiansen er medlem af direktionen.
Se mere

Find det rette IT-system til din virksomhed

Få overblik over IT-leverandører, funktioner og priser – alt samlet ét sted med screenshots.

Gå på opdagelse
Paqle ApS
Midtager 29
2605 Brøndby
CVR 36710306
© Paqle ApS