Nichlas Tikotzki Jakobsen
NJA Invest Holding ApS

Nichlas Tikotzki Jakobsen

NJA Invest Holding ApS
18
Roller
8
Nyheder
Balance
Roller
461 mio
Bestyrelsesmedlem
300 mio
Bestyrelsesmedlem
188 mio
Bestyrelsesmedlem
Se alle 18
Relationer
INDUSTRI UDVIKLING III INVEST ApS
2025 - nu
+8
VertiCo Holding ApS
2025 - nu
+5
AACKERMANN HOLDING ApS
2024 - nu
+4
SPRING Production A/S
2026 - nu
+3
2026 - nu
+3
Se alle 65
Erhvervskarriere
2024-nu · Direktør
NJA Invest Holding ApS
2026-2026 · Direktør
Spring Partner Holding ApS
2025-2025 · Adm. direktør
DE TestaViva Holding ApS
2024-2025 · Direktør
DE Dream Holding ApS
2025-2025 · Direktør
Saxine Holding ApS
Tillidshverv
2024-nu · Bestyrelsesmedlem
DE Dream Holding ApS
2025-nu · Bestyrelsesmedlem
Creativ Company A/S
2025-nu · Bestyrelsesmedlem
GREYBIRD AVIATION GROUP ApS
2025-nu · Bestyrelsesmedlem
HBC Group ApS
2025-nu · Bestyrelsesmedlem
TestaViva DK ApS
Se alle 21
Ejerforhold
Nichlas Tikotzki Jakobsen
Paqle
Paqle data
Paqle kan vise nyheder om personer og virksomheder direkte i dit CRM-system.
Nyheder
15. september
hserfer
Nichlas Tikotzki Jakobsen træder ind i bestyrelsen
Spring Family ApS
Nichlas Tikotzki Jakobsen træder ind i bestyrelsen for Spring Family ApS.
Se mere
15. september
hserfer
Nichlas Tikotzki Jakobsen træder ind i bestyrelsen
ZITE A/S
Nichlas Tikotzki Jakobsen træder ind i bestyrelsen for ZITE A/S.
Se mere
15. september
hserfer
Nichlas Tikotzki Jakobsen træder ind i bestyrelsen
Spring CC A/S
Nichlas Tikotzki Jakobsen træder ind i bestyrelsen for Spring CC A/S.
Se mere
15. september
hserfer
Nichlas Tikotzki Jakobsen træder ind i bestyrelsen
Spring Partner Holding ApS
Nichlas Tikotzki Jakobsen træder ind i bestyrelsen for Spring Partner Holding ApS.
Se mere
15. september
hserfer
Nichlas Tikotzki Jakobsen træder ind i bestyrelsen
Zupa A/S
Nichlas Tikotzki Jakobsen træder ind i bestyrelsen for Zupa A/S.
Se mere
15. september
hserfer
Nichlas Tikotzki Jakobsen træder ind i bestyrelsen
ZITE I A/S
Nichlas Tikotzki Jakobsen træder ind i bestyrelsen for ZITE I A/S.
Se mere
15. september
eit nam
Nye navne i direktionen
Spring Family ApS
2 nye personer i direktionen for Spring Family ApS. Nichlas Tikotzki Jakobsen er medlem af bestyrelsen.
Se mere
15. september
eit nam
Nichlas Tikotzki Jakobsen forlader direktionen
Spring Partner Holding ApS
Nichlas Tikotzki Jakobsen forlader direktionen for Spring Partner Holding ApS efter en periode på 3 måneder.
Se mere
15. september
seciffo
Nyt navn: Spring Partner Holding ApS
Holdingselskabet af 22. juni 2026 ApS
Holdingselskabet af 22. juni 2026 ApS skifter navn til Spring Partner Holding ApS. Nichlas Tikotzki Jakobsen er medlem af bestyrelsen.
Se mere
14. september
hserfer
Nichlas Tikotzki Jakobsen træder ind i bestyrelsen
GB SPV ApS
Nichlas Tikotzki Jakobsen træder ind i bestyrelsen for GB SPV ApS.
Se mere
14. september
eit nam
Signe Nicolaisen Hørning bliver adm. direktør
GB SPV ApS
Signe Nicolaisen Hørning bliver adm. direktør i GB SPV ApS. Nichlas Tikotzki Jakobsen er medlem af bestyrelsen.
Se mere
17. juli
hsac
Underskud på DKK 7,8 mio.
GREYBIRD AVIATION GROUP ApS
GREYBIRD AVIATION GROUP ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2025 til 31. december 2025. Nichlas Tikotzki Jakobsen er medlem af bestyrelsen.
Se mere
10. juli
eit nam
Nichlas Tikotzki Jakobsen træder ind i direktionen
Holdingselskabet af 10. juli 2026 ApS
Nichlas Tikotzki Jakobsen træder ind i direktionen for Holdingselskabet af 10. juli 2026 ApS.
Se mere
10. juli
nwod enil trahc
Ny status: NORMAL
Holdingselskabet af 10. juli 2026 ApS
Tidligere status: Uden retsvirkning. Nichlas Tikotzki Jakobsen er medlem af direktionen.
Se mere
8. juli
hsac
Overskud på DKK 2,0 mio.
Creativ Company A/S
Creativ Company A/S offentliggør regnskabet for perioden 1. maj 2025 til 30. april. Nichlas Tikotzki Jakobsen er medlem af bestyrelsen.
Se mere
8. juli
hsac
Underskud på DKK 18 mio.
DE Dream Holding ApS
DE Dream Holding ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. maj 2025 til 30. april. Nichlas Tikotzki Jakobsen er medlem af bestyrelsen.
Se mere
1. juli
eit nam
Torben Nørgaard Hansen træder ind i direktionen
AABO IDEAL-LINE GROUP ApS
Torben Nørgaard Hansen træder ind i direktionen for AABO IDEAL-LINE GROUP ApS. Nichlas Tikotzki Jakobsen er medlem af bestyrelsen.
Se mere
1. juli
eit nam
Torben Nørgaard Hansen træder ind i direktionen
Aabo-Ideal A/S
Torben Nørgaard Hansen træder ind i direktionen for Aabo-Ideal A/S. Nichlas Tikotzki Jakobsen er medlem af bestyrelsen.
Se mere

Find det rette IT-system til din virksomhed

Få overblik over IT-leverandører, funktioner og priser – alt samlet ét sted med screenshots.

Gå på opdagelse
Paqle ApS
Midtager 29
2605 Brøndby
CVR 36710306
© Paqle ApS