Preben Øvlisen Søndergaard
CEMP HOLDING ApS

Preben Øvlisen Søndergaard

CEMP HOLDING ApS
2
Roller
17
Nyheder
Balance
Roller
71 mio
Direktør, ejer
45 mio
Direktør
Relationer
2026
2025 - 2026
DOOR SYSTEM A/S
2025 - 2026
LASSE KASTRUP HOLDING ApS
2020 - 2025
AUXILIUM ApS
2016 - 2025
Se alle 16
Kort fortalt
Preben Øvlisen Søndergaard har været i direktionen for CEMP Invest ApS siden 2019.
Erhvervskarriere
2000-nu · Direktør
CEMP HOLDING ApS
2019-nu · Direktør
CEMP Invest ApS
1998-2026 · Direktør
DOOR SYSTEM A/S
2018-2025 · Direktør
Agerskovvej 16 ApS
Tillidshverv
2003-2026 · Bestyrelsesmedlem
DOOR SYSTEM A/S
Ejerforhold
Preben Øvlisen Søndergaard
Paqle
Paqle data
Paqle kan vise nyheder om personer og virksomheder direkte i dit CRM-system.
Nyheder
1. juli
hsac
Overskud på DKK 95 mio.
CEMP HOLDING ApS
CEMP HOLDING ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2025 til 31. december 2025. Preben Øvlisen Søndergaard er medlem af direktionen.
Se mere
26. juni
hsac
Overskud på DKK 104 mio.
CEMP Invest ApS
CEMP Invest ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2025 til 31. december 2025. Preben Øvlisen Søndergaard er medlem af direktionen.
Se mere
13. april
hserfer
Nille Askvad Hviid Klæbel træder ind i bestyrelsen
DOOR SYSTEM A/S
Nille Askvad Hviid Klæbel erstatter Preben Øvlisen Søndergaard i bestyrelsen for DOOR SYSTEM A/S efter en periode på 23 år.
Se mere
13. april
eit nam
Preben Øvlisen Søndergaard forlader direktionen
DOOR SYSTEM A/S
Preben Øvlisen Søndergaard forlader direktionen for DOOR SYSTEM A/S efter en periode på 28 år.
Se mere
10. november 2025
esuoh
Adresseændring
CEMP HOLDING ApS
CEMP HOLDING ApS flytter fra Hørning til Skanderborg. Preben Øvlisen Søndergaard er medlem af direktionen.
Se mere
10. november 2025
esuoh
Adresseændring
CEMP Invest ApS
CEMP Invest ApS flytter fra Hørning til Skanderborg. Preben Øvlisen Søndergaard er medlem af direktionen.
Se mere
3. november 2025
hserfer
Udskiftning i bestyrelsen
DOOR SYSTEM A/S
5 ændringer i bestyrelsen for DOOR SYSTEM A/S. Preben Øvlisen Søndergaard er medlem af direktionen.
Se mere
3. november 2025
seciffo
Nyt navn: CEMP Invest ApS
Door System Holding ApS
Door System Holding ApS skifter navn til CEMP Invest ApS. Preben Øvlisen Søndergaard er medlem af direktionen.
Se mere
24. juni 2025
hsac
Overskud på DKK 11 mio.
CEMP HOLDING ApS
CEMP HOLDING ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2024 til 31. december 2024. Preben Øvlisen Søndergaard er medlem af direktionen.
Se mere
27. maj 2025
eit nam
Preben Øvlisen Søndergaard forlader direktionen
Agerskovvej 16 ApS
Preben Øvlisen Søndergaard forlader direktionen for Agerskovvej 16 ApS efter en periode på 7 år.
Se mere

Find det rette IT-system til din virksomhed

Få overblik over IT-leverandører, funktioner og priser – alt samlet ét sted med screenshots.

Gå på opdagelse
Paqle ApS
Midtager 29
2605 Brøndby
CVR 36710306
© Paqle ApS