Strømlund Holding ApS
CVR · 44229730 · Reklamebeskyttet

Strømlund Holding ApS

CVR · 44229730 · Reklamebeskyttet
2023
Stiftet
3
Nyheder
Adresse
c/o Lars Horst Petersen
Krogdalsvej 3
8660 Skanderborg
Kort fortalt
Strømlund Holding ApS blev etableret i 2023 og har adresse i Skanderborg. I 2025 viste regnskabet en bruttofortjeneste på DKK -166.507. Virksomheden er et anpartsselskab i branchen anden udlejning af boliger.
Branche
Anden udlejning af boliger
Ejerforhold
Poul Wiis
10‒15%
Lars Kudsk
10‒15%
Strømlund Holding ApS
Paqle
Paqle data
Paqle kan vise nyheder om personer og virksomheder direkte i dit CRM-system.
Nyheder
3. juli
esuoh
Adresseændring
Strømlund Holding ApS
Strømlund Holding ApS flytter fra Aarhus C til Skanderborg.
Ny adresse
c/o Lars Horst Petersen
Krogdalsvej 3
8660 Skanderborg
19. november 2025
hsac
Overskud på DKK 49.227
Strømlund Holding ApS
Strømlund Holding ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. juli 2024 til 30. juni.
Nøgletal
Beløb i DKK 1.00020252024
Bruttofortjeneste-167-17
Årets resultat49-19
Aktiver i alt22.75720.990
Egenkapital17.53017.481
13. december 2024
hsac
Underskud på DKK 19.286
Strømlund Holding ApS
Strømlund Holding ApS offentliggør regnskabet for perioden 11. august 2023 til 30. juni.
Nøgletal
Beløb i DKK 1.0002024
Bruttofortjeneste-17
Årets resultat-19
Aktiver i alt20.990
Egenkapital17.481
10. november 2023
seciffo
Nyt navn: Strømlund Holding ApS
Thorsager Jagt- og Investeringsselskab ApS
Thorsager Jagt- og Investeringsselskab ApS skifter navn til Strømlund Holding ApS.
11. august 2023
esuoh
Stiftelse
Thorsager Jagt- og Investeringsselskab ApS
Thorsager Jagt- og Investeringsselskab ApS stiftes i branchen anden udlejning af boliger.
Adresse
c/o Vidar Ejendomme ApS
Thomas Koppels Gade 30, 1.
8000 Aarhus C
Personer
Direktør
Direktør

Find det rette IT-system til din virksomhed

Få overblik over IT-leverandører, funktioner og priser – alt samlet ét sted med screenshots.

Gå på opdagelse
Paqle ApS
Midtager 29
2605 Brøndby
CVR 36710306
© Paqle ApS