Torben Agerup har været i direktionen for Komplementarselskabet for Den Sociale Kapitalfond Invest II ApS siden 2023 og er desuden direktør i SKFI Build ApS.
Den Sociale Kapitalfond Effekt Komplementar ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2025 til 31. december 2025. Torben Agerup er medlem af bestyrelsen.
DEN SOCIALE KAPITALFOND MANAGEMENT ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2025 til 31. december 2025. Torben Agerup er medlem af bestyrelsen.
Komplementarselskabet for Den Sociale Kapitalfond Invest II ApS
Komplementarselskabet for Den Sociale Kapitalfond Invest II ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2025 til 31. december 2025. Torben Agerup er medlem af direktionen.
Den Sociale Kapitalfond Invest Management ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2025 til 31. december 2025. Torben Agerup er formand for bestyrelsen.