Kislor Therapy
CVR · 46189620 · Reklamebeskyttet

Kislor Therapy

CVR · 46189620 · Reklamebeskyttet
2026
Stiftet
Adresse
c/o Dalia Kigiel-Slor
Lyngbyvej 83 A
2100 København Ø
Adresse
c/o Dalia Kigiel-Slor
Lyngbyvej 83 A
2100 København Ø
Kort fortalt
Kislor Therapy blev etableret i 2026 og har adresse i København Ø. Virksomheden er en personligt ejet mindre virksomhed i branchen anden undervisning i.a.n.
Branche
Anden undervisning i.a.n.
Ejerforhold
Kislor Therapy
Paqle
Paqle data
Paqle kan vise nyheder om personer og virksomheder direkte i dit CRM-system.
Nyheder
11. oktober
seciffo
Ny selskabsform: Personligt ejet Mindre Virksomhed
Kislor Therapy
Kislor Therapy skifter selskabsform.
Fra
ENK
Til
PMV
17. september
esuoh
Adresseændring
Kislor Therapy
Kislor Therapy flytter fra Bagsværd til København Ø.
Ny adresse
c/o Dalia Kigiel-Slor
Lyngbyvej 83 A
2100 København Ø
1. maj
esuoh
Adresseændring
Kislor Therapy
Kislor Therapy flytter fra Søborg til Bagsværd.
Ny adresse
c/o Dalia Kigiel-Slor
Solbærvænget 26
2880 Bagsværd
1. maj
seciffo
Nyt navn: Kislor Therapy
Life Transition Coaching
Life Transition Coaching skifter navn til Kislor Therapy.
1. februar
esuoh
Stiftelse
Life Transition Coaching
Life Transition Coaching stiftes i branchen anden undervisning i.a.n.
Adresse
c/o Dalia Kigiel-Slor
Bygmarken 3, st. th.
2860 Søborg

Find det rette IT-system til din virksomhed

Få overblik over IT-leverandører, funktioner og priser – alt samlet ét sted med screenshots.

Gå på opdagelse
Paqle ApS
Midtager 29
2605 Brøndby
CVR 36710306
© Paqle ApS