Rasmus Regnar Nielsen
R.R.N. Holding ApS

Rasmus Regnar Nielsen

R.R.N. Holding ApS
7
Roller
Balance
Roller
64 mio
Direktør
15 mio
Direktør
9,4 mio
Adm. direktør, ejer
Se alle 7
Relationer
2023 - nu
Tårnborg Malerforretning ApS
2020 - nu
Kort fortalt
Rasmus Regnar Nielsen har været i direktionen for R.K. Bolig ApS siden 2020 og er desuden direktør i 6 andre selskaber.
Erhvervskarriere
2020-nu · Adm. direktør
R.R.N. Holding ApS
2020-nu · Direktør
R.K. Bolig ApS
2023-nu · Direktør
nert ApS
2024-nu · Direktør
nebs ApS
2025-nu · Direktør
4 The Boys ApS
Se alle 7
Ejerforhold
Rasmus Regnar Nielsen
Paqle
Paqle data
Paqle kan vise nyheder om personer og virksomheder direkte i dit CRM-system.
Nyheder
15. juni
esuoh
Stiftelse
nert places ApS
nert places ApS stiftes i branchen udlejning af erhvervsejendomme. Rasmus Regnar Nielsen er medlem af direktionen.
Se mere
12. december 2025
hsac
Overskud på DKK 4,1 mio.
4 The Boys ApS
4 The Boys ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. oktober 2024 til 30. september. Rasmus Regnar Nielsen er medlem af direktionen.
Se mere
12. december 2025
hsac
Overskud på DKK 4,1 mio.
R.K. Bolig ApS
R.K. Bolig ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. oktober 2024 til 30. september. Rasmus Regnar Nielsen er medlem af direktionen.
Se mere
11. december 2025
hsac
Overskud på DKK 4,0 mio.
R.R.N. Holding ApS
R.R.N. Holding ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. oktober 2024 til 30. september. Rasmus Regnar Nielsen er adm. direktør i virksomheden.
Se mere
22. november 2025
hsac
Overskud på DKK 4,2 mio.
nert ApS
nert ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. oktober 2024 til 30. september. Rasmus Regnar Nielsen er medlem af direktionen.
Se mere
22. november 2025
hsac
Overskud på DKK 703.961
nebs ApS
nebs ApS offentliggør regnskabet for perioden 2. april 2024 til 30. september. Rasmus Regnar Nielsen er medlem af direktionen.
Se mere
28. august 2025
seciffo
Nyt navn: nebs ApS
NE Brand + Statik ApS
NE Brand + Statik ApS skifter navn til nebs ApS. Rasmus Regnar Nielsen er medlem af direktionen.
Se mere
28. august 2025
seciffo
Nyt navn: nert ApS
NE Rådgivning ApS
NE Rådgivning ApS skifter navn til nert ApS. Rasmus Regnar Nielsen er medlem af direktionen.
Se mere
3. juni 2025
esuoh
Adresseændring
R.K. Bolig ApS
R.K. Bolig ApS flytter til ny adresse i Slagelse. Rasmus Regnar Nielsen er medlem af direktionen.
Se mere
8. maj 2025
esuoh
Stiftelse
4 The Boys ApS
4 The Boys ApS stiftes i branchen ikke-finansielle holdingselskaber. Rasmus Regnar Nielsen er medlem af direktionen.
Se mere
7. maj 2025
eit nam
Rasmus Regnar Nielsen stopper som adm. direktør
R.N. Byggekonsulent ApS
Rasmus Regnar Nielsen stopper som adm. direktør i R.N. Byggekonsulent ApS.
Se mere
1. april 2025
hsac
Underskud på DKK 51.132
R.N. Byggekonsulent ApS
R.N. Byggekonsulent ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. oktober 2023 til 30. september 2024. Rasmus Regnar Nielsen er adm. direktør i virksomheden.
Se mere
1. januar 2025
paws
Ny branche: Arkitektaktiviteter
NE Rådgivning ApS
Tidligere branche: Arkitektvirksomhed. Rasmus Regnar Nielsen er medlem af direktionen.
Se mere
1. januar 2025
paws
Ny branche: Andre specialiserede byggeaktiviteter i.a.n.
R.N. Byggekonsulent ApS
Tidligere branche: Anden bygge- og anlægsvirksomhed, som kræver specialisering. Rasmus Regnar Nielsen er adm. direktør i virksomheden.
Se mere
1. januar 2025
paws
Ny branche: Arkitektaktiviteter
NE Brand + Statik ApS
Tidligere branche: Arkitektvirksomhed. Rasmus Regnar Nielsen er medlem af direktionen.
Se mere
30. december 2024
hsac
Overskud på DKK 170.809
R.R.N. Holding ApS
R.R.N. Holding ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. oktober 2023 til 30. september. Rasmus Regnar Nielsen er adm. direktør i virksomheden.
Se mere
30. december 2024
hsac
Overskud på DKK 277.107
R.K. Bolig ApS
R.K. Bolig ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. oktober 2023 til 30. september. Rasmus Regnar Nielsen er medlem af direktionen.
Se mere
27. december 2024
hsac
Overskud på DKK 957.521
NE Rådgivning ApS
NE Rådgivning ApS offentliggør regnskabet for perioden 21. juni 2023 til 30. september. Rasmus Regnar Nielsen er medlem af direktionen.
Se mere
19. september 2024
seciffo
Nyt navn: NE Brand + Statik ApS
NE Brand ApS
NE Brand ApS skifter navn til NE Brand + Statik ApS. Rasmus Regnar Nielsen er medlem af direktionen.
Se mere
2. april 2024
esuoh
Stiftelse
NE Brand ApS
NE Brand ApS stiftes i branchen arkitektvirksomhed. Rasmus Regnar Nielsen er medlem af direktionen.
Se mere

Find det rette IT-system til din virksomhed

Få overblik over IT-leverandører, funktioner og priser – alt samlet ét sted med screenshots.

Gå på opdagelse
Paqle ApS
Midtager 29
2605 Brøndby
CVR 36710306
© Paqle ApS