Christina Kjær

Christina Kjær

0
Roller
Relationer
TJ HOLDING NÆSTVED ApS
2023
Kjær Investing ApS
2022 - 2023
Erhvervskarriere
2022-2023 · Adm. direktør
PLIO ApS
2021-2022 · Direktør
PLIO ApS
Tillidshverv
2021-2022 · Bestyrelsesmedlem
PLIO ApS
Paqle
Paqle data
Paqle kan vise nyheder om personer og virksomheder direkte i dit CRM-system.
Nyheder
20. december 2023
eit nam
Christina Kjær stopper som adm. direktør
PLIO ApS
Christina Kjær stopper som adm. direktør i PLIO ApS.
Se mere
30. juni 2023
hsac
Overskud på DKK 17.400
PLIO ApS
PLIO ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2022 til 31. december 2022. Christina Kjær er adm. direktør i virksomheden.
Se mere
28. juni 2023
hserfer
Anders Kjær forlader bestyrelsen
PLIO ApS
Anders Kjær forlader bestyrelsen for PLIO ApS efter en periode på 10 måneder. Christina Kjær er adm. direktør i virksomheden.
Se mere
28. juni 2023
eit nam
Anders Kjær træder ind i direktionen
PLIO ApS
Anders Kjær træder ind i direktionen for PLIO ApS. Christina Kjær er fortsat adm. direktør i virksomheden.
Se mere
19. september 2022
hsac
Underskud på DKK 28.075
PLIO ApS
PLIO ApS offentliggør regnskabet for perioden 23. februar 2021 til 31. december 2021. Christina Kjær er adm. direktør i virksomheden.
Se mere
14. september 2022
nwod enil trahc
Ny status: NORMAL
PLIO ApS
Tidligere status: Under tvangsopløsning. Christina Kjær er adm. direktør i virksomheden.
Se mere
5. september 2022
hserfer
Anders Kjær træder ind i bestyrelsen
PLIO ApS
Anders Kjær træder ind i bestyrelsen for PLIO ApS. Christina Kjær er adm. direktør i virksomheden.
Se mere
5. september 2022
eit nam
Christina Kjær bliver adm. direktør
PLIO ApS
Christina Kjær bliver adm. direktør i PLIO ApS.
Se mere
24. august 2022
hserfer
Christina Kjær forlader bestyrelsen
PLIO ApS
Christina Kjær forlader bestyrelsen for PLIO ApS efter en periode på 1 år.
Se mere
12. april 2022
esuoh
Adresseændring
PLIO ApS
PLIO ApS flytter til ny adresse i Vedbæk. Christina Kjær er medlem af bestyrelsen.
Se mere
23. februar 2021
esuoh
Stiftelse
PLIO ApS
PLIO ApS stiftes i branchen fremstilling af andre møbler. Christina Kjær er medlem af bestyrelsen.
Se mere

Find det rette IT-system til din virksomhed

Få overblik over IT-leverandører, funktioner og priser – alt samlet ét sted med screenshots.

Gå på opdagelse
Paqle ApS
Midtager 29
2605 Brøndby
CVR 36710306
© Paqle ApS