Hurtig Service ApS
UNDER KONKURS
CVR · 45126013 · Reklamebeskyttet

Hurtig Service ApS
UNDER KONKURS

CVR · 45126013 · Reklamebeskyttet
2024
Stiftet
1
Ansatte
Adresse
Koldkaadvej 17 A
6240 Løgumkloster
Ansatte
20242025012345
Adresse
Koldkaadvej 17 A
6240 Løgumkloster
Ansatte
20242025012345
Kort fortalt
Hurtig Service ApS blev etableret i 2024 og har adresse i Løgumkloster. Virksomheden er et anpartsselskab i branchen tømrer- og bygningssnedkeraktiviteter.
Branche
Tømrer- og bygningssnedkeraktiviteter
Ejerforhold
Hurtig Service ApS
Paqle
Paqle data
Paqle kan vise nyheder om personer og virksomheder direkte i dit CRM-system.
Nyheder
3. juni
eit nam
Harry Bach Madsen forlader direktionen
Hurtig Service ApS
Harry Bach Madsen forlader direktionen for Hurtig Service ApS efter en periode på 2 måneder.
3. juni
nwod enil trahc
Ny status: UNDER KONKURS
Hurtig Service ApS
Tidligere status: Normal.
20. marts
eit nam
Harry Bach Madsen træder ind i direktionen
Hurtig Service ApS
Harry Bach Madsen træder ind i direktionen for Hurtig Service ApS.
20. marts
esuoh
Adresseændring
Hurtig Service ApS
Hurtig Service ApS flytter fra Snedsted til Løgumkloster.
Ny adresse
Koldkaadvej 17 A
6240 Løgumkloster
15. januar
eit nam
Jeanne Ørbæk Gravesen forlader direktionen
Hurtig Service ApS
Jeanne Ørbæk Gravesen forlader direktionen for Hurtig Service ApS efter en periode på 1 år.
15. januar
esuoh
Adresseændring
Hurtig Service ApS
Hurtig Service ApS flytter fra Gedsted til Snedsted.
Ny adresse
Tårnvej 52
7752 Snedsted
15. januar
seciffo
Nyt navn: Hurtig Service ApS
J.Ø.G. Ny Service ApS
J.Ø.G. Ny Service ApS skifter navn til Hurtig Service ApS.
8. november 2025
esuoh
Adresseændring
J.Ø.G. Ny Service ApS
J.Ø.G. Ny Service ApS flytter fra Nørager til Gedsted.
Ny adresse
Korsholmvej 26
9631 Gedsted
1. januar 2025
paws
Ny branche: Tømrer- og bygningssnedkeraktiviteter
J.Ø.G. Ny Service ApS
Tidligere branche: Tømrer- og bygningssnedkervirksomhed.
2. oktober 2024
esuoh
Stiftelse
J.Ø.G. Ny Service ApS
J.Ø.G. Ny Service ApS stiftes i branchen tømrer- og bygningssnedkervirksomhed.
Adresse
Brorstrup Kærvej 7
9610 Nørager
Personer

Find det rette IT-system til din virksomhed

Få overblik over IT-leverandører, funktioner og priser – alt samlet ét sted med screenshots.

Gå på opdagelse
Paqle ApS
Midtager 29
2605 Brøndby
CVR 36710306
© Paqle ApS