SEJER IVERSEN INVEST A/S
OPLØST EFTER FRIVILLIG LIKVIDATION
CVR · 17817388

SEJER IVERSEN INVEST A/S
OPLØST EFTER FRIVILLIG LIKVIDATION

CVR · 17817388
1994
Stiftet
Kort fortalt
SEJER IVERSEN INVEST A/S blev etableret i 1994.
Paqle
Paqle data
Paqle kan vise nyheder om personer og virksomheder direkte i dit CRM-system.
Nyheder
24. juni 2004
nwod enil trahc
Ny status: OPLØST EFTER FRIVILLIG LIKVIDATION
SEJER IVERSEN INVEST A/S
Tidligere status: Under frivillig likvidation.
19. december 2003
hsac
Regnskab for 2003 offentliggjort
SEJER IVERSEN INVEST A/S
SEJER IVERSEN INVEST A/S offentliggør regnskabet for perioden 1. juli 2002 til 30. juni.
Nøgletal
Beløb i 1.00020032002
Bruttofortjeneste––
Årets resultat––
Aktiver i alt––
Egenkapital––
28. november 2003
eit nam
Hans Jørgen Sejer Iversen forlader direktionen
SEJER IVERSEN INVEST A/S
Hans Jørgen Sejer Iversen forlader direktionen for SEJER IVERSEN INVEST A/S efter en periode på 10 år.
28. november 2003
nwod enil trahc
Ny status: UNDER FRIVILLIG LIKVIDATION
SEJER IVERSEN INVEST A/S
Tidligere status: Normal.
13. december 2002
hsac
Regnskab for 2002 offentliggjort
SEJER IVERSEN INVEST A/S
SEJER IVERSEN INVEST A/S offentliggør regnskabet for perioden 1. juli 2001 til 30. juni.
Nøgletal
Beløb i 1.00020022001
Bruttofortjeneste––
Årets resultat––
Aktiver i alt––
Egenkapital––
11. november 2002
esuoh
Adresseændring
SEJER IVERSEN INVEST A/S
SEJER IVERSEN INVEST A/S flytter til ny adresse i Ikast.
Ny adresse
Fuglsangs Alle 10
7430 Ikast
26. november 2001
hsac
Regnskab for 2001 offentliggjort
SEJER IVERSEN INVEST A/S
SEJER IVERSEN INVEST A/S offentliggør regnskabet for perioden 1. juli 2000 til 30. juni.
Nøgletal
Beløb i 1.00020012000
Bruttofortjeneste––
Årets resultat––
Aktiver i alt––
Egenkapital––
27. december 2000
hsac
Regnskab for 2000 offentliggjort
SEJER IVERSEN INVEST A/S
SEJER IVERSEN INVEST A/S offentliggør regnskabet for perioden 1. juli 1999 til 30. juni.
Nøgletal
Beløb i 1.00020001999
Bruttofortjeneste––
Årets resultat––
Aktiver i alt––
Egenkapital––
27. december 1999
hsac
Regnskab for 1999 offentliggjort
SEJER IVERSEN INVEST A/S
SEJER IVERSEN INVEST A/S offentliggør regnskabet for perioden 1. juli 1998 til 30. juni.
Nøgletal
Beløb i 1.00019991998
Bruttofortjeneste––
Årets resultat––
Aktiver i alt––
Egenkapital––
30. december 1998
hsac
Regnskab for 1998 offentliggjort
SEJER IVERSEN INVEST A/S
SEJER IVERSEN INVEST A/S offentliggør regnskabet for perioden 1. juli 1997 til 30. juni.
Nøgletal
Beløb i 1.00019981997
Bruttofortjeneste––
Årets resultat––
Aktiver i alt––
Egenkapital––
19. december 1997
hsac
Regnskab for 1997 offentliggjort
SEJER IVERSEN INVEST A/S
SEJER IVERSEN INVEST A/S offentliggør regnskabet for perioden 1. juli 1996 til 30. juni.
Nøgletal
Beløb i 1.00019971996
Bruttofortjeneste––
Årets resultat––
Aktiver i alt––
Egenkapital––
29. januar 1997
hsac
Regnskab for 1996 offentliggjort
SEJER IVERSEN INVEST A/S
SEJER IVERSEN INVEST A/S offentliggør regnskabet for perioden 1. juli 1995 til 30. juni 1996.
Nøgletal
Beløb i 1.0001996
Bruttofortjeneste–
Årets resultat–
Aktiver i alt–
Egenkapital–
13. november 1995
hserfer
Eine Marja Iversen forlader bestyrelsen
SEJER IVERSEN INVEST A/S
Eine Marja Iversen forlader bestyrelsen for SEJER IVERSEN INVEST A/S efter en periode på 2 år.

Find det rette IT-system til din virksomhed

Få overblik over IT-leverandører, funktioner og priser – alt samlet ét sted med screenshots.

Gå på opdagelse
Paqle ApS
Midtager 29
2605 Brøndby
CVR 36710306
© Paqle ApS