Henrik Lauridsen
Nordkron ApS

Henrik Lauridsen

Nordkron ApS
1
Roller
5
Nyheder
Balance
Roller
457.930
Direktør, ejer
Relationer
2022
2022
2022
LL Invest Esbjerg ApS
2022
2019 - 2022
Se alle 10
Kort fortalt
Henrik Lauridsen har været i direktionen for Nordkron ApS siden 2022.
Erhvervskarriere
2022-nu · Direktør
Nordkron ApS
2022-2025 · Direktør
Globalxed ApS
Tillidshverv
2015-2022 · Bestyrelsesmedlem
Concens A/S
Ejerforhold
Henrik Lauridsen
Paqle
Paqle data
Paqle kan vise nyheder om personer og virksomheder direkte i dit CRM-system.
Nyheder
24. juni
hsac
Underskud på DKK 150.532
Nordkron ApS
Nordkron ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2025 til 31. december 2025. Henrik Lauridsen er medlem af direktionen.
Se mere
22. december 2025
hsac
Underskud på DKK 155.058
Nordkron ApS
Nordkron ApS offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2024 til 31. december 2024. Henrik Lauridsen er medlem af direktionen.
Se mere
15. december 2025
eit nam
Henrik Lauridsen forlader direktionen
Globalxed ApS
Henrik Lauridsen forlader direktionen for Globalxed ApS efter en periode på 3 år.
Se mere
1. januar 2025
paws
Ny branche: Levering af hjælpeydelser i forbindelse med undervisning i.a.n.
Globalxed ApS
Tidligere branche: Hjælpeydelser i forbindelse med undervisning. Henrik Lauridsen er medlem af direktionen.
Se mere
1. januar 2025
paws
Ny branche: Virksomhedsrådgivning og anden ledelsesrådgivning
Nordkron ApS
Tidligere branche: Virksomhedsrådgivning og anden rådgivning om driftsledelse. Henrik Lauridsen er medlem af direktionen.
Se mere
14. marts 2024
hsac
Overskud på DKK 36.330
Globalxed ApS
Globalxed ApS offentliggør regnskabet for perioden 31. august 2022 til 31. december 2023. Henrik Lauridsen er medlem af direktionen.
Se mere
14. marts 2024
hsac
Underskud på DKK 24.942
Nordkron ApS
Nordkron ApS offentliggør regnskabet for perioden 31. august 2022 til 31. december 2023. Henrik Lauridsen er medlem af direktionen.
Se mere
1. oktober 2022
paws
Ny branche: Hjælpeydelser i forbindelse med undervisning
Globalxed ApS
Tidligere branche: Computerprogrammering. Henrik Lauridsen er medlem af direktionen.
Se mere
31. august 2022
esuoh
Stiftelse
Globalxed ApS
Globalxed ApS stiftes i branchen computerprogrammering. Henrik Lauridsen er medlem af direktionen.
Se mere
31. august 2022
esuoh
Stiftelse
Nordkron ApS
Nordkron ApS stiftes i branchen virksomhedsrådgivning og anden rådgivning om driftsledelse. Henrik Lauridsen er medlem af direktionen.
Se mere
29. marts 2022
hserfer
Henrik Lauridsen forlader bestyrelsen
Concens A/S
Henrik Lauridsen forlader bestyrelsen for Concens A/S efter en periode på 7 år.
Se mere
28. juli 2021
esuoh
Adresseændring
Concens A/S
Concens A/S flytter til ny adresse i Esbjerg N. Henrik Lauridsen er medlem af bestyrelsen.
Se mere
19. april 2021
hsac
Overskud på DKK 2,7 mio.
Concens A/S
Concens A/S offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2020 til 31. december 2020. Henrik Lauridsen er medlem af bestyrelsen.
Se mere

Find det rette IT-system til din virksomhed

Få overblik over IT-leverandører, funktioner og priser – alt samlet ét sted med screenshots.

Gå på opdagelse
Paqle ApS
Midtager 29
2605 Brøndby
CVR 36710306
© Paqle ApS